Obserwuj w Google News

Nosel wkręca w Radiu ZET. Cukier, węgiel i chrust zamiast 13. i 14. emerytury?! [WIDEO]

2 min. czytania
03.11.2022 15:14
Zareaguj Reakcja

Kamil Nosel od lat wkręca słuchaczy na antenie Radia ZET, wcielając się w przeróżne, zabawne role. Cel jest jeden – rozbawić wszystkich do łez. Udaje mu się to znakomicie, o czym świadczą liczne reakcje na jego żarty. Chcesz zobaczyć najnowszy wkręt Nosela? Poznaj Skamielinę Halinę.

Kamil Nosel wkręca w Radiu ZET
fot. Radio ZET

Kamil Nosel nigdy nie zawodzi swoimi wkrętami. Nasz słynny prowadzący zawsze jest gotowy, aby wkręcić twoich najbliższych i przedstawić im na antenie Radia ZET jak najzabawniejszą historię, w którą momentalnie uwierzą. Zobacz kolejny odcinek wideo „Nosel Wkręca w Radiu ZET”.

Redakcja poleca

Nosel wkręca w Radiu ZET. Skamielina Halina dzwoni w sprawie 13. i 14. emerytury [WIDEO]

Skamielina Halina z departamentu emerytalnego zadzwoniła do Pani Jadwigi w sprawie zabezpieczenia 13. i 14. emerytury. Okazuje się, że należy zabezpieczyć tzw. CWC, czyli cukier, węgiel i chrust. Emerytka musi pilnie wybrać jeden z produktów.

Jeżeli damy to na giełdę towarową, a później na giełdzie będzie to droższe, to spieniężymy to na poczet emerytury. Jeżeli nie wzrośnie węgiel, cukier, chrust, to wtedy dajemy to, co kupiliśmy i w niektórych przypadkach ludzie sobie chwalą, że biorą węgiel – poinformowała Skamielina Halina.

Co na to Pani Jadwiga? Obejrzyj do końca wideo z wkrętem Nosela:

Chcesz wkręcić znajomego, przyjaciela lub członka rodziny? Napisz do Nosela! Wystarczy, że zgłosisz wkręt za pomocą naszego specjalnego formularza, a Kamil rozpatrzy twoje zgłoszenie. Podaj imię potencjalnej „ofiary”, numer telefonu oraz istotny szczegół z jej życia, który pomoże ją skutecznie wkręcić. Następnie słuchaj uważnie Radia ZET od poniedziałku do piątku o 7:45 oraz 14:45. Wszystkich wkrętów Nosela możesz posłuchać również w formie podcastu na player.radiozet.pl.

KLIKNIJ TU, ABY WYSŁAĆ ZGŁOSZENIE DO KAMILA NOSELA