Obserwuj w Google News

Nosel wkręca w Radiu ZET. Wioleta Wycior dzwoni w sprawie miejsca dziecka w autobusie [WIDEO]

2 min. czytania
27.10.2022 14:58
Zareaguj Reakcja

Kamil Nosel od lat wkręca słuchaczy na antenie Radia ZET, wcielając się w przeróżne, zabawne role. Cel jest jeden – rozbawić wszystkich do łez. Udaje mu się to znakomicie, o czym świadczą liczne reakcje na jego żarty. Chcesz zobaczyć najnowszy wkręt Nosela? Poznaj Wioletę Wycior.

Kamil Nosel wkręca w Radiu ZET
fot. Radio ZET

Kamil Nosel nigdy nie zawodzi swoimi wkrętami. Nasz słynny prowadzący zawsze jest gotowy, aby wkręcić twoich najbliższych i przedstawić im na antenie Radia ZET jak najzabawniejszą historię, w którą momentalnie uwierzą. Zobacz kolejny odcinek wideo „Nosel Wkręca w Radiu ZET”.

Redakcja poleca

Nosel wkręca w Radiu ZET. Wioleta Wycior dzwoni w sprawie miejsca dziecka w autobusie [WIDEO]

Wioleta Wycior z przedsiębiorstwa „autobusiarsko-przewoziarskiego” kontaktuje się z Panią Moniką w celu ustalenia miejsca dla 7-letniej córki w szkolnym autobusie.

Gdzie mam Nadii dać miejsce? Mam takowe. Tyłem do kierunku jazdy, ewentualnie u kierowcy – zaproponowała Wioleta, dodając ważną kwestię: „Rodzice się burzą, bo dziecko jest wtedy na kolanach, a jak kierowca będzie zmieniał biegi, to dziecko będzie uwierało w plecy”.

Co na to mama dziewczynki? Obejrzyj do końca wideo z wkrętem Nosela:

Chcesz wkręcić znajomego, przyjaciela lub członka rodziny? Napisz do Nosela! Wystarczy, że zgłosisz wkręt za pomocą naszego specjalnego formularza, a Kamil rozpatrzy twoje zgłoszenie. Podaj imię potencjalnej „ofiary”, numer telefonu oraz istotny szczegół z jej życia, który pomoże ją skutecznie wkręcić. Następnie słuchaj uważnie Radia ZET od poniedziałku do piątku o 7:45 oraz 14:45. Wszystkich wkrętów Nosela możesz posłuchać również w formie podcastu na player.radiozet.pl.

KLIKNIJ TU, ABY WYSŁAĆ ZGŁOSZENIE DO KAMILA NOSELA

Redakcja poleca