Obserwuj w Google News

Szymon Majewski ma zagadkę dla słuchaczy Radia ZET. Odgadniesz, o kogo chodzi? [WIDEO]

1 min. czytania
21.10.2022 10:20
Zareaguj Reakcja

Szymon Majewski po raz kolejny pojawił się gościnnie w „Dzień Dobry Bardzo”. Razem z Markiem Starybratem przekazał nie tylko najświeższą prognozę pogody i kronikę policyjną, ale także przygotował dla słuchaczy Radia ZET pewną zagadkę.

Szymon Majewski Marek Starybrat
fot. Radio ZET

Szymon Majewski ponownie miał okazję budzić miliony Polaków wraz z Markiem Starybratem. Prowadzący „Nie mam pytań” pojawił się w piątkowym „Dzień Dobry Bardzo” i przygotował dla słuchaczy Radia ZET coś specjalnego.

Redakcja poleca

Szymon Majewski w „Dzień Dobry Bardzo”. Przygotował zagadkę dla słuchaczy Radia ZET

Poranna zagadka to idealny sposób na pobudkę. Szymon Majewski postanowił przybliżyć słuchaczom historię przyjaźni Koreańczyka o imieniu Kim z Polakiem Janem. Okazuje się, że ich imiona wcale nie są takie przypadkowe...

Oni mają jedno auto. Kim nagle mówi do Jana, żeby podstawił mu samochód – zdradza Szymon i przedstawia słowną zagadkę: „No i mówi ten Kim: car dasz, Jan?”.

Czy wiecie już, czyje nazwisko ukrywa się w zagadce Majewskiego? Obejrzyjcie wideo i dobrze się zastanówcie.

Marek Starybrat zaprosił również Szymona do wspólnego przestawienia najnowszych wiadomości kryminalnych. Kto by pomyślał, że można dubbingować kronikę policyjną. Co zrobił złodziej z Jawora? Zobaczcie poniżej.