Obserwuj w Google News

Nosel wkręca w Radiu ZET. Wkręcony słuchacz nie wytrzymał: „Ja pier****” [WIDEO]

2 min. czytania
15.11.2022 14:37
Zareaguj Reakcja

Kamil Nosel od lat wkręca słuchaczy na antenie Radia ZET, wcielając się w przeróżne, zabawne role. Cel jest jeden – rozbawić wszystkich do łez. Udaje mu się to znakomicie, o czym świadczą liczne reakcje na jego żarty. Chcesz zobaczyć najnowszy wkręt Nosela? Pryszczul Mateusz dzwoni w sprawie dostawy węgla. Słuchacz nie będzie jednak zadowolony…

Kamil Nosel wkręca
fot. Radio ZET

Kamil Nosel nigdy nie zawodzi swoimi wkrętami. Nasz słynny prowadzący zawsze jest gotowy, aby wkręcić twoich najbliższych i przedstawić im na antenie Radia ZET jak najzabawniejszą historię, w którą momentalnie uwierzą. Zobacz kolejny odcinek wideo „Nosel Wkręca w Radiu ZET”.

Redakcja poleca

Nosel wkręca w Radiu ZET. Pryszczul Mateusz dzwoni w sprawie dostawy węgla [WIDEO]

Pryszczul Mateusz postanowił wynająć Panu Przemysławowi trzy pokoje. Niestety, sprawy jednak się skomplikowały.

– Proszę Pana, będę miał dostawę węgla. Wyjątkowo pięć ton. Zazwyczaj co roku biorę po tonie, ale jak tak mówią, że będzie wysoka cena, to już kupiłem więcej – poinformował właściciel i dodał, że chciałby tonę węgla zrzucić do jednego z zarezerwowanych pokojów.

Co na to Pan Przemysław? Wkręcony słuchacz nie jest zbyt zadowolony, ale Pryszczul Mateusz znalazł pewne rozwiązanie. Obejrzyj do końca wideo z wkrętem Nosela:

Chcesz wkręcić znajomego, przyjaciela lub członka rodziny? Napisz do Nosela! Wystarczy, że zgłosisz wkręt za pomocą naszego specjalnego formularza, a Kamil rozpatrzy twoje zgłoszenie. Podaj imię potencjalnej „ofiary”, numer telefonu oraz istotny szczegół z jej życia, który pomoże ją skutecznie wkręcić. Następnie słuchaj uważnie Radia ZET od poniedziałku do piątku o 7:45 oraz 14:45. Wszystkich wkrętów Nosela możesz posłuchać również w formie podcastu na player.radiozet.pl.

KLIKNIJ TU, ABY WYSŁAĆ ZGŁOSZENIE DO KAMILA NOSELA

Redakcja poleca