Obserwuj w Google News

Nosel wkręca w Radiu ZET. Pilny telefon od Zapylonej Iwony ze szpitala [WIDEO]

2 min. czytania
10.11.2022 15:51
Zareaguj Reakcja

Kamil Nosel od lat wkręca słuchaczy na antenie Radia ZET, wcielając się w przeróżne, zabawne role. Cel jest jeden – rozbawić wszystkich do łez. Udaje mu się to znakomicie, o czym świadczą liczne reakcje na jego żarty. Chcesz zobaczyć najnowszy wkręt Nosela? Zapylona Iwona dzwoni w sprawie badania w szpitalu.

Kamil Nosel wkręca w Radiu ZET
fot. Radio ZET

Kamil Nosel nigdy nie zawodzi swoimi wkrętami. Nasz słynny prowadzący zawsze jest gotowy, aby wkręcić twoich najbliższych i przedstawić im na antenie Radia ZET jak najzabawniejszą historię, w którą momentalnie uwierzą. Zobacz kolejny odcinek wideo „Nosel Wkręca w Radiu ZET”.

Nosel wkręca w Radiu ZET. Marzena Mosiądz z biura podróży dzwoni w sprawie walizki [WIDEO]

Nosel wkręca w Radiu ZET. Zapylona Iwona ze szpitala dzwoni w sprawie badania [WIDEO]

Zapylona Iwona, jedna z pracownic szpitala, pilnie musiała skontaktować się z Panią Elżbietą, która ma umówioną wizytę w placówce. Co się stało?

 Muszę skompletować Pani tętno i puls, dlatego też dzwonię w tym momencie. Tam, gdzie ma Pani tętno, ewentualnie puls, przykłada Pani palec, a drugą ręką to wybija. Muszę to zliczyć. Niech weźmie Pani sobie jakiś rondelek, garnek i łyżkę. Będzie Pani wystukiwała tętno, a ja to policzę i podstawię pod równanie – poinformowała Zapylona Iwona.

Co na to Pani Elżbieta? Obejrzyj do końca wideo z wkrętem Nosela:

Chcesz wkręcić znajomego, przyjaciela lub członka rodziny? Napisz do Nosela! Wystarczy, że zgłosisz wkręt za pomocą naszego specjalnego formularza, a Kamil rozpatrzy twoje zgłoszenie. Podaj imię potencjalnej „ofiary”, numer telefonu oraz istotny szczegół z jej życia, który pomoże ją skutecznie wkręcić. Następnie słuchaj uważnie Radia ZET od poniedziałku do piątku o 7:45 oraz 14:45. Wszystkich wkrętów Nosela możesz posłuchać również w formie podcastu na player.radiozet.pl.

KLIKNIJ TU, ABY WYSŁAĆ ZGŁOSZENIE DO KAMILA NOSELA

Redakcja poleca