Obserwuj w Google News

Nosel wkręca w Radiu ZET. Pani Stella nie dostanie emerytury? [WIDEO]

2 min. czytania
17.11.2022 13:35
Zareaguj Reakcja

Kamil Nosel od lat wkręca słuchaczy na antenie Radia ZET, wcielając się w przeróżne, zabawne role. Cel jest jeden – rozbawić wszystkich do łez. Udaje mu się to znakomicie, o czym świadczą liczne reakcje na jego żarty. Chcesz zobaczyć najnowszy wkręt Nosela? Zaręczona Iwona z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych dzwoni w pilnej sprawie do Pani Stelli.

Nosel wkręca w Radiu ZET
fot. Radio ZET

Kamil Nosel nigdy nie zawodzi swoimi wkrętami. Nasz słynny prowadzący zawsze jest gotowy, aby wkręcić twoich najbliższych i przedstawić im na antenie Radia ZET jak najzabawniejszą historię, w którą momentalnie uwierzą. Zobacz kolejny odcinek wideo „Nosel Wkręca w Radiu ZET”.

Redakcja poleca

Nosel wkręca w Radiu ZET. Pani Stella nie dostanie emerytury? [WIDEO]

Zaręczona Iwona zajmuje się w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych kwestiami emerytalnymi i skontaktowała się z Panią Stellą. Pojawił się problem z historią pracy słuchaczki. Wszystko przez małą dyskietkę.

Telefonuję, ponieważ jeśli Pani będzie chciała przychodzić do nas, bo zbliża się okres emerytalny, to mam historię Pani pracy od poprzedniego pracodawcy. Dostaliśmy ją spakowaną na dyskietce – wyjaśniła Zaręczona Iwona i poinformowała kobietę, że musi dostarczyć dane w inny sposób, ponieważ ZUS nie obsługuje tego nośnika.

To jest nie do pomyślenia, żeby coś takiego się działo – stwierdziła zaniepokojona Pani Stella.

Czy uda wyjaśnić się całą sprawę? Obejrzyj do końca wideo z wkrętem Nosela:

Chcesz wkręcić znajomego, przyjaciela lub członka rodziny? Napisz do Nosela! Wystarczy, że zgłosisz wkręt za pomocą naszego specjalnego formularza, a Kamil rozpatrzy twoje zgłoszenie. Podaj imię potencjalnej „ofiary”, numer telefonu oraz istotny szczegół z jej życia, który pomoże ją skutecznie wkręcić. Następnie słuchaj uważnie Radia ZET od poniedziałku do piątku o 7:45 oraz 14:45. Wszystkich wkrętów Nosela możesz posłuchać również w formie podcastu na player.radiozet.pl.

KLIKNIJ TU, ABY WYSŁAĆ ZGŁOSZENIE DO KAMILA NOSELA

Redakcja poleca