Obserwuj w Google News

Nosel wkręca w Radiu ZET. Z lotniska do hotelu na wielbłądzie? [WIDEO]

2 min. czytania
29.11.2022 11:38
Zareaguj Reakcja

Kamil Nosel od lat wkręca słuchaczy na antenie Radia ZET, wcielając się w przeróżne, zabawne role. Cel jest jeden – rozbawić wszystkich do łez. Udaje mu się to znakomicie, o czym świadczą liczne reakcje na jego żarty. Chcesz zobaczyć najnowszy wkręt Nosela? Umięśniona Iwona z biura podróży pilnie dzwoni do Pani Małgorzaty.

Kamil Nosel wkręca w Radiu ZET
fot. Radio ZET

Kamil Nosel nigdy nie zawodzi swoimi wkrętami. Nasz słynny prowadzący zawsze jest gotowy, aby wkręcić twoich najbliższych i przedstawić im na antenie Radia ZET jak najzabawniejszą historię, w którą momentalnie uwierzą. Zobacz kolejny odcinek wideo „Nosel Wkręca w Radiu ZET”.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Redakcja poleca

Kamil Nosel wkręca w Radiu ZET. Z lotniska do hotelu na wielbłądzie? [WIDEO]

Umięśniona Iwona z biura podróży dzwoni do Pani Małgorzaty w sprawie transportu z lotniska do hotelu. Okazuje się, że nastąpiła nagła zmiana.

Musimy zapewnić Państwu transport. Opcje są dwie. Jest transport tzw. wielbłądowy. Poganiacza i powóz mamy. Teraz tylko kwestia, czy Państwo to akceptujecie. Był załatwiony bus, ale dwa tygodnie temu firma zbankrutowała. Wiszę na telefonie i załatwiam alternatywne transporty – poinformowała pracownica biura podróży.

Co na to Pani Małgorzata? Obejrzyj do końca wideo z wkrętem Nosela:

Chcesz wkręcić znajomego, przyjaciela lub członka rodziny? Napisz do Nosela! Wystarczy, że zgłosisz wkręt za pomocą naszego specjalnego formularza, a Kamil rozpatrzy twoje zgłoszenie. Podaj imię potencjalnej „ofiary”, numer telefonu oraz istotny szczegół z jej życia, który pomoże ją skutecznie wkręcić. Następnie słuchaj uważnie Radia ZET od poniedziałku do piątku o 7:45 oraz 14:45. Wszystkich wkrętów Nosela możesz posłuchać również w formie podcastu na player.radiozet.pl.

KLIKNIJ TU, ABY WYSŁAĆ ZGŁOSZENIE DO KAMILA NOSELA

Redakcja poleca