Obserwuj w Google News

Nosel wkręca w Radiu ZET. Wielki dramat z obrusami w hotelu [WIDEO]

2 min. czytania
06.12.2022 14:11
Zareaguj Reakcja

Kamil Nosel od lat wkręca słuchaczy na antenie Radia ZET, wcielając się w przeróżne, zabawne role. Cel jest jeden – rozbawić wszystkich do łez. Udaje mu się to znakomicie, o czym świadczą liczne reakcje na jego żarty. Chcesz zobaczyć najnowszy wkręt Nosela? Danka Wątrobianka pilnie skontaktowała się z Panią Barbarą.

Kamil Nosel wkręca
fot. Radio ZET

Kamil Nosel nigdy nie zawodzi swoimi wkrętami. Nasz słynny prowadzący zawsze jest gotowy, aby wkręcić twoich najbliższych i przedstawić im na antenie Radia ZET jak najzabawniejszą historię, w którą momentalnie uwierzą. Zobacz kolejny odcinek wideo „Nosel Wkręca w Radiu ZET”.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Redakcja poleca

Kamil Nosel wkręca w Radiu ZET. Wielki dramat z obrusami w hotelu [WIDEO]

Pilny telefon do Pani Barbary, która chce zorganizować imprezę. Pracowniczka hotelu, Danka Wątrobianka poinformowała naszą słuchaczkę o poważnych problemach z... obrusami.

- Proszę Pani, bo ja mam tu problem z obrusami. Pralnia nam zaśpiewała nowe stawki. Dlatego wydzwaniam do wszystkich, którzy mają u nas w hotelu imprezę. Albo robimy to ceratowo, albo obrusami z poprzednich imprez.

Pani Barbara nie ukrywała zaskoczenia. Pracowniczka hotelu postanowiła więc zaproponować jej pewien kompromis. Co na to słuchaczka Radia ZET? Obejrzyj do końca wideo z wkrętem Nosela:

Chcesz wkręcić znajomego, przyjaciela lub członka rodziny? Napisz do Nosela! Wystarczy, że zgłosisz wkręt za pomocą naszego specjalnego formularza, a Kamil rozpatrzy twoje zgłoszenie. Podaj imię potencjalnej „ofiary”, numer telefonu oraz istotny szczegół z jej życia, który pomoże ją skutecznie wkręcić. Następnie słuchaj uważnie Radia ZET od poniedziałku do piątku o 7:45 oraz 14:45. Wszystkich wkrętów Nosela możesz posłuchać również w formie podcastu na player.radiozet.pl.

KLIKNIJ TU, ABY WYSŁAĆ ZGŁOSZENIE DO KAMILA NOSELA

Redakcja poleca