Obserwuj w Google News

Łzy wzruszenia na antenie Radia ZET. Spełniliśmy marzenie Grzegorza

2 min. czytania
06.12.2022 11:11
Zareaguj Reakcja

Trwa akcja „Spełniamy marzenia w Radiu ZET”. Tym razem zrealizowaliśmy wyjątkowe życzenie Grzegorza, który od wielu lat przez pracę nie może spędzać świąt razem z najbliższymi. Radio ZET postanowiło pomóc i sprawić, żeby nasz słuchacz nie czuł się tak samotny w tym szczególnym czasie. Grzegorz nie krył wzruszenia.

Dzień Dobry Bardzo Radio ZET
fot. Radio ZET

Spełniamy Marzenia w Radiu ZET. 28 listopada ruszyliśmy z naszą słynną akcją, która ma jeden prosty cel - uszczęśliwić naszych słuchaczy i pomóc im w realizacji tych większych i tych mniejszych życzeń. Właśnie spełniliśmy kolejne wyjątkowe marzenie.

Mikołajki w Radiu ZET. "Prezenty od Prezent_erów" zachwyciły słuchaczy

Spełniamy Marzenia w Radiu ZET. Grzegorz wzruszył się na naszej antenie

Grzegorz to jeden z wielu tysięcy naszych słuchaczy, którzy poprosili nas o spełnienie marzenia. Jak napisał w swoim zgłoszeniu, nadchodzące święta po raz kolejny spędzi z dala od rodziny, ponieważ pracuje jako dyspozytor mocy i dba o to, aby w naszych domach nie zabrakło energii elektrycznej. Choć nie będzie mógł usiąść przy wigilijnym stole razem z najbliższymi, chciałby móc prowadzić z nimi wideorozmowy. Potrzebuje jednak do tego nowego smartfona.

Ekipa „Dzień dobry bardzo” postanowiła natychmiast skontaktować się ze słuchaczem i pomóc mu w kontakcie z ukochaną rodziną w trakcie świąt.

Mam bardzo stary telefon. Służy tylko do kontaktów. Ostatnio bardzo dużo pracuję. W święta. W sylwestra. Od iluś lat. Jest to bardzo wzruszający temat. Trzeba pracować, żeby ktoś inny mógł świętować – wyznał Grzegorz na antenie Radia ZET.

Redakcja poleca

Marek Starybrat i Robert Motyka z ogromną przyjemnością przekazali słuchaczowi dobrą wiadomość: „Mamy dla Ciebie nowiuśki smartfon. Spełniamy twoje marzenie. Niech ci dobrze służy. (…) Wesołych świąt, Grzesiu. Dla Ciebie i dla wszystkich twoich bliskich. Mamy nadzieję, że tym drobnym gestem od Radia ZET trochę te święta odmienimy”.

Dziękuję bardzo. Już odmieniliście – podziękował wzruszony słuchacz.

Czy chcesz, żebyśmy spełnili też Twoje marzenie? Wyślij zgłoszenie. Napisz, o czym marzysz i przekonaj nas, że to właśnie Twoje marzenie powinniśmy spełnić.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY