Obserwuj w Google News

Mikołajki w Radiu ZET. "Prezenty od Prezent_erów" zachwyciły słuchaczy

1 min. czytania
06.12.2022 07:40
Zareaguj Reakcja

Mikołajki w Radiu ZET za nami. Tym razem specjalnie dla naszych słuchaczy przygotowaliśmy akcję "Prezenty od Prezent_erów", w ramach której znani i lubiani zetkowi prezenterzy podarowali im wyjątkowe prezenty od siebie. Co przygotowali Agnieszka Kołodziejska, Kamil Nosel, Marcin Wojciechowski, Ewelina Pacyna czy Szymon Majewski?

Mikołajki 2022 Radio ZET
fot. Radio ZET

Mikołajki to wyjątkowy dzień, który zawsze daje mnóstwo radości i cieszy zarówno młodszych, jak i starszych. To właśnie 6 grudnia Święty Mikołaj obdarowuje nas drobnymi prezentami. Nie mógł ominąć także słuchaczy Radia ZET.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Redakcja poleca

"Prezenty od Prezent_erów". Mikołajki w Radiu ZET

W tym roku z okazji Mikołajek prezenterzy Radia ZET przygotowali dla słuchaczy coś naprawdę unikatowego - własne prezenty, które przez cały dzień można było wygrać w zabawie "Prezenty od Prezent_erów". Trzeba było jedynie odgadnąć, co to za podarek. Momentalnie rozdzwonił się telefon, a nasi prowadzący wspierali słuchaczy małymi podpowiedziami.

Co znalazło się w mikołajkowym worku Radia ZET? Mnóstwo świetnych, oryginalnych prezentów. Do naszych słuchaczy trafią: ręcznie malowane kubki od ekipy "Dzień Dobry Bardzo", odrestaurowane przez Agnieszkę Kołodziejską krzesło, żart Szymona Majewskiego oprawiony w ramkę, ciepłe czapki własnoręcznie zrobione przez Kamila Nosela, pacynka od Eweliny Pacyny, płyta winylowa Madonny z alternatywną okładką stworzoną przez Marcina Wojciechowskiego, krawat Bogdana Rymanowskiego, przepis na pysznego karpia od Roberta Karpowicza, a także ręcznie malowana bombka przez Michała Korościela i Marcina Sońtę. Do każdego z prezentów dorzuciliśmy też... mikołajkowe zestawy od Radia ZET. 

Cieszymy się, że spędziliście ten wyjątkowy dzień razem z nami!