Obserwuj w Google News

Nosel wkręca w Radiu ZET. Słuchacz zostanie bez prądu? Poważny problem z... licznikiem [WIDEO]

2 min. czytania
22.12.2022 11:00
Zareaguj Reakcja

Kamil Nosel od lat wkręca słuchaczy na antenie Radia ZET, wcielając się w przeróżne, zabawne role. Cel jest jeden – rozbawić wszystkich do łez. Udaje mu się to znakomicie, o czym świadczą liczne reakcje na jego żarty. Chcesz zobaczyć najnowszy wkręt Nosela? Pan Mirek dostał pilny telefon z firmy energetycznej.

Kamil Nosel wkręca
fot. Radio ZET

Kamil Nosel nigdy nie zawodzi swoimi wkrętami. Nasz słynny prowadzący zawsze jest gotowy, aby wkręcić twoich najbliższych i przedstawić im na antenie Radia ZET jak najzabawniejszą historię, w którą momentalnie uwierzą. Zobacz kolejny odcinek wideo „Nosel Wkręca w Radiu ZET”.

Redakcja poleca

Nosel wkręca w Radiu ZET. Słuchacz zostanie bez prądu? Poważny problem z licznikiem [WIDEO]

Zawilgocona Iwona z firmy energetycznej musiała pilnie skontaktować się z Panem Mirkiem w sprawie przepisania licznika prądu wraz z umową. Okazuje się, że słuchacz musi dostarczyć ... swój licznik.

Dzwonię, żeby dorzucić jeszcze do umowy załącznik, bo nie każdy doczytuję. Wolę się upewnić, że będzie załącznik i wtedy przepiszemy tę umowę. Będzie u Pana załącznik?

Przepraszam, jeszcze raz. Jaki załącznik?

No załącznik to licznik.

Miałbym ten licznik ściągnąć i go wysłać?

Dobrze mnie Pan rozumie. To właśnie będzie załącznik do tej umowy.

Co na to Pan Mirek? Obejrzyj do końca wideo z wkrętem Nosela:

Chcesz wkręcić znajomego, przyjaciela lub członka rodziny? Napisz do Nosela! Wystarczy, że zgłosisz wkręt za pomocą naszego specjalnego formularza, a Kamil rozpatrzy twoje zgłoszenie. Podaj imię potencjalnej „ofiary”, numer telefonu oraz istotny szczegół z jej życia, który pomoże ją skutecznie wkręcić. Następnie słuchaj uważnie Radia ZET od poniedziałku do piątku o 7:45 oraz 14:45. Wszystkich wkrętów Nosela możesz posłuchać również w formie podcastu na player.radiozet.pl.

KLIKNIJ TU, ABY WYSŁAĆ ZGŁOSZENIE DO KAMILA NOSELA

Redakcja poleca