Obserwuj w Google News

Nosel wkręca w Radiu ZET. W sanatorium pod kroplówką? Słuchaczka w szoku! [WIDEO]

2 min. czytania
20.12.2022 11:59

Kamil Nosel od lat wkręca słuchaczy na antenie Radia ZET, wcielając się w przeróżne, zabawne role. Cel jest jeden – rozbawić wszystkich do łez. Udaje mu się to znakomicie, o czym świadczą liczne reakcje na jego żarty. Chcesz zobaczyć najnowszy wkręt Nosela? Pani Agnieszka wybiera się do sanatorium. Dostała jednak nagły telefon.

Nosel wkręca w Radiu ZET
fot. Radio ZET

Kamil Nosel nigdy nie zawodzi swoimi wkrętami. Nasz słynny prowadzący zawsze jest gotowy, aby wkręcić twoich najbliższych i przedstawić im na antenie Radia ZET jak najzabawniejszą historię, w którą momentalnie uwierzą. Zobacz kolejny odcinek wideo „Nosel Wkręca w Radiu ZET”.

Słuchacz Kamil wygrał Hondę pod Choinkę w Radiu ZET. Niesamowite emocje na antenie!

Nosel wkręca w Radiu ZET. W sanatorium pod kroplówką? [WIDEO]

Pani Agnieszka wybiera się do sanatorium. Okazuje się, że cały pobyt może spędzić pod kroplówką. Dlaczego? Skontaktowała się z nią pracowniczka uzdrowiska, Żelbeton Żaneta.

Dostaliśmy z NFZ kroplówki żywieniowe. Muszę wiedzieć. W prawą czy w lewą rękę Pani chcę wenflon? – przekazała Żelbeton Żaneta.

Redakcja poleca

A co to będzie jakaś rehabilitacja na rękę? – zapytała zaskoczona słuchaczka.

 Żywność będzie zmieniona. Będziemy Państwa żywili kroplówkowo. NFZ nam transzę przydzielił. Będziemy Wam wbijali wenflon i z kroplówki będziemy karmić.

Co na to Pani Agnieszka? Obejrzyj do końca wideo z wkrętem Nosela:

Chcesz wkręcić znajomego, przyjaciela lub członka rodziny? Napisz do Nosela! Wystarczy, że zgłosisz wkręt za pomocą naszego specjalnego formularza, a Kamil rozpatrzy twoje zgłoszenie. Podaj imię potencjalnej „ofiary”, numer telefonu oraz istotny szczegół z jej życia, który pomoże ją skutecznie wkręcić. Następnie słuchaj uważnie Radia ZET od poniedziałku do piątku o 7:45 oraz 14:45. Wszystkich wkrętów Nosela możesz posłuchać również w formie podcastu na player.radiozet.pl.

KLIKNIJ TU, ABY WYSŁAĆ ZGŁOSZENIE DO KAMILA NOSELA

Redakcja poleca