Obserwuj w Google News

Nosel wkręca w Radiu ZET. Poważny problem z oknem w samolocie [WIDEO]

2 min. czytania
15.12.2022 11:15
Zareaguj Reakcja

Kamil Nosel od lat wkręca słuchaczy na antenie Radia ZET, wcielając się w przeróżne, zabawne role. Cel jest jeden – rozbawić wszystkich do łez. Udaje mu się to znakomicie, o czym świadczą liczne reakcje na jego żarty. Chcesz zobaczyć najnowszy wkręt Nosela? Panią Marię czeka najdziwniejszy lot samolotem w historii.

Kamil Nosel wkręca w Radiu ZET
fot. Radio ZET

Kamil Nosel nigdy nie zawodzi swoimi wkrętami. Nasz słynny prowadzący zawsze jest gotowy, aby wkręcić twoich najbliższych i przedstawić im na antenie Radia ZET jak najzabawniejszą historię, w którą momentalnie uwierzą. Zobacz kolejny odcinek wideo „Nosel Wkręca w Radiu ZET”.

Słuchacz Kamil wygrał Hondę pod Choinkę w Radiu ZET. Niesamowite emocje na antenie!

Nosel wkręca w Radiu ZET. Poważny problem z oknem w samolocie [WIDEO]

Przed panią Marią pierwszy lot samolotem. Okazuje się, że może to być bardzo dziwna podróż, którą nasza słuchaczka zapamięta na zawsze. Tuż przed wyjazdem dostała niespodziewany telefon z biura podróży - przydzielono jej już miejsce w samolocie.

– Miejsce 18D przy oknie. I tutaj taka prośba, bo to jest okno uchylne. Nie byłoby problemu, żeby Pani trzymała za klamkę, aby nie doszło do przy większym powiewie do otwarcia? (…) To są samoloty starego typu i tutaj niekiedy przy tym oknie uszczelka jest sparciała, stąd instalują klamkę i jest prośba, żeby trzymać. (...) Proszę mieć ze sobą pasek u spodni. Stewardessa będzie wiedziała, że ma Panią przywiązać sznurkiem od pasa do klamki, żeby okno się nie otworzyło w samolocie.

Co na to Pani Maria? Obejrzyj do końca wideo z wkrętem Nosela:

Chcesz wkręcić znajomego, przyjaciela lub członka rodziny? Napisz do Nosela! Wystarczy, że zgłosisz wkręt za pomocą naszego specjalnego formularza, a Kamil rozpatrzy twoje zgłoszenie. Podaj imię potencjalnej „ofiary”, numer telefonu oraz istotny szczegół z jej życia, który pomoże ją skutecznie wkręcić. Następnie słuchaj uważnie Radia ZET od poniedziałku do piątku o 7:45 oraz 14:45. Wszystkich wkrętów Nosela możesz posłuchać również w formie podcastu na player.radiozet.pl.

KLIKNIJ TU, ABY WYSŁAĆ ZGŁOSZENIE DO KAMILA NOSELA

Redakcja poleca