,

Zofia Ślotała w żałobie. Nie żyje Riad Haidar. Gwiazdy składają kondolencje

25.05.2023 21:35

Po długiej chorobie zmarł doktor Riad Haidar, ojciec znanych braci Kamila i Emila Haidarów oraz teść Zofii Ślotały. Znana stylistka pożegnała Riada Haidara na Instagramie. Gwiazdy ruszyły z kondolencjami. 

Zofia Ślotała i Kamil Haidar
fot. VIPHOTO/East News

Zofia Ślotała to była partnerka Borysa Szyca i jedna z najpopularniejszych stylistek w polskim show-biznesie. Z jej usług korzystało mnóstwo gwiazd, m.in. Anna Czartoryska-Niemczycka, którą Ślotała stylizowała do ślubu.

W 2020 roku stylistka wyszła za muzyka Kamila Haidara, brata byłego narzeczonego DodyEmila Haidara. Para ma dwoje dzieci: córkę Ranię Konstancję i syna Leona. Teściem Zofii Ślotały był wybitny lekarz pediatra oraz poseł Koalicji Obywatelskiej Riad Haidar. 25 maja w mediach powiadomiono o śmierci 72-letniego lekarza.

Nie żyje Riad Haidar. Gwiazdy składają kondolencje rodzinie Zofii Ślotały

Pochodzący z Syrii Riad Haidar pracował w Szpitalu Wojewódzkim w Białej Podlaskiej, gdzie od 2019 roku był ordynatorem oddziału neonatologii.

Dzisiaj odszedł Wielki Człowiek, a prywatnie najlepszy teść, jakiego mogłam sobie wyobrazić - przekazała na Instagramie Zofia Ślotała. 

- Riad był pełny empatii do ludzi, a największym celem jego życia było pomaganie innym. Był cudownym dziadkiem i wielkim wsparciem dla wszystkich wokół. Riad, twój telefon nigdy nie przestawał dzwonić a mimo to zawsze miałeś czas dla rodziny, a przed wszystkich dla wnuków, którzy uwielbiali z Tobą spędzać czas i szaleć w ogródku. Teraz jest nam ciężko, ale wierzę, że będziesz czuwał nad nami tak, jak to zawsze robiłeś! Kochamy Cię bardzo! - napisała synowa zmarłego pediatry. 

Do pogrążonej w żałobie rodziny popłynęły kondolencje. Słowa wsparcia przekazały zaprzyjaźnione z Zofią Ślotałą gwiazdy, m.in. Katarzyna Zielińska, Maja Bohosiewicz i Omenaa Mensah, a także byli pacjenci i rodzice dzieci, którym Riad Haidar uratował życie. 

- Dzięki Panu Doktorowi żyje moja córka. Na zawsze ma i będzie miał szczególne miejsce w naszych sercach, uśmiechu Ingi i setek uratowanych dzieci. Wyrazy współczucia dla całej Rodziny. 

Był strażakiem, który gasił dzielnie moje zapalenie płuc 30 lat temu, a później przez tyle lat rozpalał nasze serca w czasie WOŚPu w Białej. Był wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju. To był zaszczyt móc uścisnąć mu rękę przy okazji zaproszenia do Sejmu. Będziemy tęsknić, Doktorze - czytamy w komentarzach. 

Logo radiozet Dzieje się