Michał Szpak zastąpi Wiśniewskiego w "Twoja twarz brzmi znajomo"?

10.01.2023 10:53

W Polsacie zachodzą wielkie zmiany. Z programem "Twoja twarz brzmi znajomo" pożegnał się między innymi Michał Wiśniewski. Choć informacja o jego odejściu została przekazana jeszcze w grudniu, do dziś nie wiadomo, kto zastąpi go w roli jurora. Czy szansę na to ma Michał Szpak?

Michał Wiśniewski i Michał Szpak
fot. Szymon Starnawski/Polska Press/East News, Artur Zawadzki/REPORTER

Wiatr zmian, który od pewnego czasu wieje w Polsacie sprawił, że z popularnym programem rozrywkowym "Twoja twarz brzmi znajomo" pożegnali się Michał Wiśniewski i Katarzyna Skrzynecka, którzy pełnili funkcje jurorów. Jak podał później informator Plotka, decydenci stacji podziękowali gwiazdom za współpracę, ponieważ chcą odświeżyć format programu.

W nowej edycji po raz pierwszy wystąpi na przykład niemedialny uczestnik, którego wyłowiono w otwartych castingach. Produkcja uznała więc, że to idealny moment na zmiany również w jury. A ponieważ za stołem jurorskim zasiadało przez 17 edycji już wiele osób, to tym razem decyzja musiała być naprawdę odważna i zaskakująca. Wspólnie uznano więc, że formuła współpracy z Kasią wyczerpała się, a program, który wciąż cieszy się wielką popularnością, zostanie odświeżony —  doniosło źródło serwisu.

Informacja o tym, że Wiśniewski i Skrzynecka odchodzą z program była zaskoczeniem dla widzów. Tym bardziej że producenci nie ujawnili od razu następców zwolnionych gwiazd.

Zobacz także: Nowa gwiazda Polsatu dostała angaż w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”

"Twoja twarz brzmi znajomo". Kto zastąpi Michała Wiśniewskiego?

Michał Wiśniewski rozstał się z programem "Twoja twarz brzmi znajomo" po 3 edycjach. O tym, że straci stanowisko jurora, dowiedział się w grudniu.

Podziękowano mi, ale nie mam żalu. Rozumiem, że przychodzi ktoś nowy i układa wszystko po swojemu — tłumaczył później w wywiadzie dla Faktu.

Zdaniem lidera Ich Troje miejsce w gronie jurorów ma szansę zająć Michał Szpak, który zdobył popularność w "X-Factorze", gdy Edward Miszczak był dyrektorem programowym w stacji TVN. Teraz, kiedy zajął to samo stanowisko w Polsacie, możliwe jest, że zechce ściągnąć Szpaka na antenę.

Michał Szpak to "dziecko" Edwarda Miszczaka, więc by mnie to nie zdziwiło. Czy by się sprawdził? To zawsze czas pokazuje, ja Michała znam i mam z nim dobre relacje. Życzę mu na pewno wszystkiego co najlepsze. Zresztą on już się sprawdził jako juror w innym show, więc wie, na czym to polega. Jeśli dostał propozycję i ją przyjmie, będę trzymać kciuki. Nie mnie go oceniać, to zrobi publiczność — stwierdził Wiśniewski.

Michał Szpak może wydawać się dobrym następcą Michała Wiśniewskiego. Przypominamy, że wokalista miał już okazję sprawdzić się jako trener w programie "The Voice of Poland".

loader

Źródła: RadioZET.pl/Fakt.pl