Obserwuj w Google News

Tragiczny wypadek znanego influencera. Trafił na OIOM. Rodzina prosi o modlitwę

2 min. czytania
18.08.2023 21:36
Zareaguj Reakcja

Popularny tiktoker Caleb Coffee cudem przeżył upadek z klifu i z rozległymi obrażeniami trafił na oddział intensywnej terapii. O stanie 18-letniego influencera zawiadomili w sieci bliscy. 

TikToker Caleb Caffe miał wypadek
fot. Instagram:@caleb_coffee

Znany z TikToka Caleb Coffee uległ nieszczęśliwemu wypadkowi. 18-latek spadł z wysokiego klifu, doznając poważnych obrażeń ciała. Rodzina zwróciła się do fanów z prośbą o modlitwę w intencji hospitalizowanego influencera. 

18-letni tiktoker trafił na OIOM po upadku z 24 m

Do wypadku doszło na Hawajach. Caleb Coffee ześliznął się z klifu i runął na skałę lawową położoną 24 m niżej. Przyjaciele, z którymi szedł, wezwali pomoc. 18-latek został przetransportowany śmigłowcem do szpitala, a następnie poddano go leczeniu na oddziale intensywnej terapii. O wypadku zawiadomił w sieci ojciec influencera i przekazał informacje o jego stanie. 

"Caleb jest obecnie na OIOMie. Spadł z klifu mierzącego 1800-2400 cm na skałę z lawy - napisał w sieci Jason Coffee.

Nastolatek nie miał ubezpieczenia zdrowotnego, dlatego rodzina założyła w sieci zbiórkę na pokrycie kosztów leczenia. Rachunek za pobyt na OIOMie wyniósł ponad 100 tys. dolarów. Na szczęście stan chłopaka szybko się stabilizuje. 

"Caleb jest przytomny, mówi i jest w dobrym nastroju. Ma małe złamanie karku i kości udowej (podczas operacji przebito przez nią pręt), dwie płytki i dziesięć śrub w prawym łokciu, złamany lewy nadgarstek, szwy na czole i wardze. Właśnie miał kolejny rezonans magnetyczny, żeby przyjrzeć się okolicom szyi. Personel medyczny tutaj jest na najwyższym poziomie i zapewnia mu opiekę i uwagę, której potrzebuje" - powiadomiła rodzina. 

Caleb Caffee odezwał się do fanów po wypadku 

Ranny 18-latek w pierwszym przypływie sił zdołał skontaktować się z fanami za pośrednictwem TikToka, gdzie obserwuje go 11 mln użytkowników. Jak sam przyznał, miał mnóstwo szczęścia, że nie zginął. 

Chciałem bardzo podziękować wszystkim, którzy próbują mi teraz pomóc lub mnie wesprzeć. I chciałem tylko zrobić małą aktualizację na temat mojego stanu. Właśnie dowiedziałem się, że moja szyja i kręgosłup są całe. Dziękuję ci, Jezu, że tylko tak się to skończyło - powidział bliski płaczu Caleb Coffee. 

Nastolatek wyznał, że wypadku nie pamięta, a gdy obudził się w szpitalu, "myślał, że umrze". Podkreślił jednak, że obecnie jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 

Nie przegap
Gwiazdy, które popełniły samobójstwo
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram @marilynmonroe / @rapnau.pl / ABC/Courtesy Everett Collection/Everett Collection/East News