Obserwuj w Google News

Tragedia w domu Krzysztofa Cugowskiego. Muzyk w żałobie. „Opuściła nas”

2 min. czytania
03.07.2023 13:20

Krzysztof Cugowski przeżywa trudne chwile. Muzyk przekazał fanom smutne wieści. Bliscy byłego wokalisty „Budki Suflera” pożegnali członka rodziny.

tragedia-w-domu-krzysztofa-cugowskiego-muzyk-w-żałobie-opuściła-nas
fot. Karol Porwich/East News

Krzysztof Cugowski zwrócił się do fanów i poinformował, że cierpi z powodu straty członka rodziny. Bliscy muzyka przeżywają trudne chwile. Smutne wieści nadeszły znienacka. Niespodziewanie były wokalista „ Budki Suflera” musiał pożegnać ukochaną towarzyszkę. Fani pozostawili w komentarzach słowa wsparcia. Co się stało?

Krzysztof Cugowski w żałobie. Gwiazdor przekazał smutne wieści

Muzyk opublikował na Facebooku smutny wpis, w którym pożegnał się z członkiem rodziny. Cugowski przekazał, że niedawno stracił ukochanego pupila. - Kicia towarzyszyła nam osiemnaście lat. Była z nami w domu, w podróży, zawsze gdzieś obok nas, z jednej strony niezależna, z drugiej czuła i delikatna - napisał.

Internauci mogli zobaczyć fotografię, na której Cugowski pozuje zimą, przytulając kotkę do swojej piersi. Artysta już nigdy nie pogłaszcze swej towarzyszki. - Niestety kilka dni temu nas opuściła. Każdy, kto kiedyś żegnał swojego zwierzaka, wie co teraz czujemy - poinformował ze smutkiem.

Redakcja poleca

Piosenkarz podziękował weterynarzom za wieloletnią opiekę nad kotką. - Chcielibyśmy gorąco podziękować dr Jagodzie Ciszewskiej-Ceran oraz pozostałym lekarzom z Kliniki Weterynaryjnej Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie za wieloletnią opiekę nad naszą Kicią - zakończył.

Pod wpisem znalazła się masa komentarzy zasmuconych fanów, którzy starali się podnieść muzyka na duchu. - Rozumiem Pana i współczuję, bo też mam koty - pisała internautka. - Boli straszliwie - wtórowała jej kolejna. Część z komentujących postanowiła też pokazać swoje pupile, które odeszły już z tego świata. - Boli jak utrata członka rodziny. Tych małych przyjaciół się nie zapomina - podsumowali.

Basia Kurdej-Szatan z suczką Betty
18 Zobacz galerię
fot. Instagram:@kurdejszatan