Zamknij
Basia Kurdej-Szatan z suczką Betty
  • 18 Zobacz
fot. Instagram:@kurdejszatan

Dziś Międzynarodowy Dzień Psa. Polskie gwiazdy nie zapomniały o swoich pupilach i z dumą pochwaliły się nimi w sieci. Zobaczcie, jakie psy mają polscy celebryci. Niektóre z nich są równie sławne jak ich właściciele!

1 lipca obchodzimy Światowy Dzień Psa. Ukochane czworonogi zasługą w tym dniu na szczególne docenienie, o czym pamiętali także znani i lubiani. Polskie gwiazdy z dumą pochwaliły się swoimi psami na Instagramie. Przy okazji zaapelowały o wsparcie akcji charytatywnych na rzecz czworonogów i zachęciły do przygarniania zwierzaków ze schronisk. Niektórzy ze sławnych osób, jak Joanna Krupa czy Małgorzata Rozenek, są posiadaczami całkiem sporej gromadki.

Psy Majdanów: George, Sisi, Lili, Ryszard i nieżyjąca już Marianka stały się gwiazdami profilu perfekcyjnej pani domu. Fani uwielbiają patrzeć, jak psy rozkosznie wylegują się na kanapach i wtulają w śpiących właścicieli. Podobnie pies Kingi Rusin, Czarek Lis, doczekał się sławy w sieci. Uroczy szpic regularnie wzbudza zainteresowanie fotoreporterów pod studiem "Dzień Dobry TVN". Piszą o nim tabloidy i portale plotkarskie. Ma nawet własny profil na Instagramie, który obserwuje ponad trzy tysiące użytkowników. To jednak o połowę mniej niż bullterrier Krzysztofa Ibisza, Nicpoń, któremu w czerwcu stuknęło 6 tys. fanów

Kto jeszcze jest posiadaczem uroczego czworonoga? Zobaczcie, kto pochwalił się psem na Instagramie.