Obserwuj w Google News

Top Model: widzowie wściekli na jury. „Widocznie taki był scenariusz”

2 min. czytania
17.11.2022 10:40
Zareaguj Reakcja

Ostatni odcinek „Top Model” oburzył niektórych widzów TVN. Zdecydowanie nie zgadzają się z decyzją jury – ostatecznie z programu odpadła Aleksandra Helis. Aspirująca modelka na etapie castingów zdobyła złoty bilet, a teraz miała zawieść ekspertów w show.

Top Model TVN
fot. screen Instagram topmodelpolskatvn

Uczestnicy „Top Model” w ostatnim odcinku polecieli do Kapsztadu, gdzie konkurowali ze sobą o zakwalifikowanie do Fashion Weeku. Oczywiście stanęli przed trudnymi zadaniami. Jednym z nich była sesja surferska. Tym razem nie tylko pozowali, ale też fotografowali. Następnie modele udali się na sesję zdjęciową na wydmach. Ten odcinek wygrał Borys Barchan.

Zobacz także:  TVN oszczędzał na "Top Model"? Uczestniczka ujawniła informacje zza kulis

Top Model: widzowie rozwścieczeni decyzją jury

Aleksandra Helis wydawała się do tej pory faworytką w programie TVN. Na etapie castingów zachwyciła jury na tyle, że otrzymała złoty bilet. Niestety, w ostatnim odcinku usłyszała wiele ostrych słów z ust Kasi Sokołowskiej i Dawida Wolińskiego.

- Przyjechałaś tutaj bez sensu. Żeby się pokazać od złej strony? Naprawdę jestem fanem twojej urody i osobowości, ale coraz trudniej jest mi się na tym skupić, bo widzę dziewczynę, która bardzo chętnie trwoni swój potencjał – burzył się Dawid Woliński.

Niestety, decyzją jury Aleksandra Helis musiała opuścić program. Tym samym nie weźmie udziału w wyczekiwanym Fashion Weeku. Większość widzów była oburzona werdyktem i próbowali bronić modelki.

- Szkoda mi Oli, przepiękna dziewczyna, ale złoty bilet był dla niej przekleństwem zamiast nagrodą. Ciągła presja i ciągłe powtarzanie, że musisz więcej, bo masz złoty bilet, spowodowały tylko spadek jej poczucia wartości i możliwości, co widać na zdjęciach – podsumowywano w komentarzach.

Redakcja poleca

- Współczuję Oli, bo dostała strasznie słabą kieckę, do tego w dwóch wcześniejszych zadaniach miała słabych partnerów, którzy sobie nie poradzili z filmikami. No cóż, widocznie taki był scenariusz - czytamy.

Niektórzy byli zdania, że Aleksandra Helis już kilka odcinków temu powinna odpaść, a złoty bilet był błędem. Wytykano jej liczne błędy i chwalono pozostałych uczestników.

Paulina Papierska
10 Zobacz galerię
fot. Wojciech Olszanka/East News