Obserwuj w Google News

Martyna z „Top Model” ostro przegięła? „Masakra, współczuję mężowi”

2 min. czytania
27.10.2022 11:47

Ostatni odcinek „Top Model” przyniósł ogromne emocje. W 11. edycji show uczestnicy musieli w jednym z zadań odegrać scenkę inspirowaną komedią romantyczną. Nie mogło zabraknąć pocałunku, który rozwścieczył internautów.

Top Model Martyna Kaczmarek
fot. screen Facebook Top Model TVN

W „Top Model” nie zabrakło czułości. Widzowie mogli oglądać buziaki zaserwowane Mateuszowi przez Michalinę. Jednak największe kontrowersje przyniósł pocałunek Martyny Kaczmarek z Arkadiuszem Pydychem. Wiele osób zauważyło, że uczestniczka ma przecież męża i nie powinna tak „przeginać”. Obecni na planie zaniemówili i byli w szoku. Z drugiej strony Martyna idealnie wykonała zadanie – chemię było czuć na kilometr, a o to właśnie chodziło.

Zobacz także:  Top Model: Weronika Pawelec przeszła operację. Pokazała zdjęcie ze szpitala

Top Model: Martyna przesadziła?

Martyna i Arkadiusz zbytnio się nie hamowali. Podczas wykonywania zadania miał miejsce dość długi pocałunek pełen namiętności. Parze gratulowano dobrego odegrania roli, jednak niektóry nie mogli uwierzyć w to, co właśnie stało się przed kamerami.

- Mężu, nie oglądaj tego – powiedziała później Martyna Kaczmarek.

- Martyna jak pokazała swoją drugą stronę! Tutaj mąż, a tutaj nagle Arkadiusz i ona nagle poleciała – komentowała zaskoczona uczestniczka, Aleksandra Helis.

Nie mniej zszokowani są internauci. Pod wideo fragmentu programu na Facebooku aż wrze. Jedni krytykują Martynę, inni starają się jej bronić, ponieważ musiała wcielić się w rolę, podobnie jak aktorzy.

- Masakra, współczuję mężowi – czytamy.

- O ku*wa, nieźle – napisała kolejna osoba.

Redakcja poleca

- Uważam, że mając męża, powinna to zrobić łagodniej, a nie pójść na całość. Jeszcze się cieszy – zauważa internautka.

- Oczywiście już połowa ocenia... Sama powiedziała, że mąż się na to zgodził więc po co to oburzenie? To jest jej życie, wykonała zadanie dobrze i z tego się cieszę – broniła komentująca.

- Taka praca. Aktorki/aktorzy też mają mężów/żony, a jednak grają w filmach. Łatwo jest kogoś oceniać i swoimi komentarzami sprawiać komuś ból. Modelka jest śliczna, a mąż powinien być dumny – argumentuje kolejna widzka.

Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS