Obserwuj w Google News

Tomasz Karolak przeżył dramat. Prawda wyszła na jaw. Konieczny był przeszczep

2 min. czytania
24.10.2023 14:32
Zareaguj Reakcja

Tomasz Karolak zmagał się z nie lada problemami. Kariera aktora mogła zawisnąć na włosku. W końcu gwiazdor zdecydował się na przeszczep. Mało kto wiedział, z czym się zmagał.

Tomasz Karolak przeżył dramat. Prawda wyszła na jaw. Konieczny był przeszczep
fot. Tadeusz Wypych/East News

Tomasz Karolak to jeden z najbardziej rozpoznawanych polskich aktorów. Polscy widzowie uważają go za prawdziwego króla komedii romantycznych. Gwiazdor pojawił się także w szeregu telewizyjnych produkcji takich jak „Rodzinka.pl”, „39 i pół”, „Przepis na życie” czy „Prawo Agaty”. Choć zazwyczaj gra zabawne postaci, niewielu fanów wie, że w rzeczywistości aktor miał niemałe zmartwienie. W końcu podjął męską decyzję i zdecydował się na przeszczep.

Tomasz Karolak przeszedł przeszczep. Tak czuje się po zabiegu

Dziennikarze Super Expressu dotarli do zaskakujących informacji z życia Tomasza Karolaka. SE sugeruje, że kariera aktora mogła zawisnąć na włosku, gdyby nie zdecydował się on na przeszczep włosów. Na stronie internetowej krakowskiego Centrum Transplantacji Włosów dr Pyziak, pojawiła się wzmianka o zabiegu, któremu się poddał.

- W przypadku Karolaka przyczyną problemów z włosami było łysienie androgenowe, które często dotyka mężczyzn w średnim wieku. Był to poważny problem dla aktora, który zawsze dbał o swój wygląd - czytamy. Gwiazdor ponoć obawiał się, że producenci filmowi nie będą tak chętnie proponować mu nowych ról, gdy straci bujną czuprynę.

Redakcja poleca

- Decyzja Tomasza Karolaka o przeprowadzeniu przeszczepu włosów w Centrum Transplantacji Włosów doktora Pyziaka była dobrą decyzją. Karolak wiedział, że problemy z włosami mogą wpłynąć na jego dyskomfort na planie oraz pośrednio na karierę aktorską i postanowił działać - dowiadujemy się ze strony internetowej Centrum.

Aktor bardzo poważnie podszedł do współpracy ze specjalistami. Na YouTubie ukazał się nawet wywiad, w którym Karolak opowiadał o utracie włosów. Wspomniał, że kiedy wychodził spod prysznica i je rozczesywał, wypadały garściami. Miejmy nadzieję, że zabieg sprawi, że znowu będzie mógł się cieszyć gęstą grzywą.

Nie przegap
Wielka awantura przed koncertem Dody. Wyprowadzili ją z równowagi w Polsacie
7 Zobacz galerię
fot. Polsat (Doda. Dream Show)