Obserwuj w Google News

Tak wygląda najmłodszy syn Michaela Jacksona. Nie nazywa się już Blanket [FOTO]

2 min. czytania
30.05.2023 16:01
Zareaguj Reakcja

Najmłodszy syn Michaela Jacksona od lat ucieka od życia publicznego. 20-latek zmienił imię i nie korzysta z portali społecznościowych. Wybrał inną drogę niż rodzeństwo. Jak dziś wygląda?

Tak wygląda najmłodszy syn Michaela Jacksona. Nie nazywa się już Blanket
fot. Splash/EAST NEWS + screen YouTube

Michael Jackson doczekał się trójki dzieci – Prince Michaela Jacksona I, Paris Jackson i Prince Michaela Jacksona II (znanego również jako Blanket Jackson). Prince i Paris postanowili kontynuować rodzinną tradycję pracy w branży rozrywkowej. Najmłodszy syn Michaela Jacksona z kolei się wyłamał - nie chce mieć nic wspólnego z mediami. Nie ma Instagrama i trudno jest go namówić na zdjęcia.

Zobacz też:  Majątek Michaela Jacksona rozkradziony? Zniknął milion dolarów

Tak dziś wygląda najmłodszy syn Michaela Jacksona. Nie nazywa się już Blanket

Najmłodszy syn Michaela Jacksona zdecydował się na zmianę imienia. Nie nazywa się już Blanket a Biggie. 20-latek nie używa social mediów i trzyma się z dala od kamer. Wyjątek zrobił raz – w listopadzie ubiegłego roku. Udzielił wówczas krótkiego wywiadu na temat imprezy organizowanej przez jego rodzeństwo.

Mowa o Thriller Night Halloween, którą dzieci Jacksona organizują po to, by zebrać datki na fundację Heal Los Angeles prowadzoną przez najstarszego z jego synów –Prince’a. Biggie podkreślił, że to właśnie ojciec nauczył jego i jego rodzeństwo pomagania potrzebującym. Chłopak pojawił się na imprezie, jednak nieszczególnie przejmował się doborem halloweenowej stylizacji. Zapozował do kilku zdjęć u boku brata w czarnej bluzie i czapce z daszkiem. Nie wyglądał, jakby blask fleszy był czymś, za czym przepada.

Co dziś robią dzieci Michaela Jacksona?

Prince, Paris i Biggie od pierwszych dni życia byli „na świeczniku”. Choć znany ojciec starał się chronić swoje dzieci przez publiką, nie zawsze mu to wychodziło. Życie jego pociech zmieniło się w dniu jego śmierci. Jacksonowie musieli odnaleźć się na nowo w i tak dość niestandardowym świecie, w jakim przyszło im żyć.

25-letnia Paris dziś próbuje swoich sił jako aktorka i wokalistka. Często koncertuje w USA, jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwują ją4 miliony fanów. Prince również chciał zostać w rodzinnej branży rozrywkowej. Zdecydował jednak, że stanie po drugiej stronie kamery. Najstarszy Jackson został więc producentem. Zajmuje się również działalnością charytatywną.