Obserwuj w Google News

„Ślub od pierwszego wejrzenia” znika z anteny TVN. Wiadomo, co go zastąpi

2 min. czytania
13.02.2023 20:46
Zareaguj Reakcja

Ślub od pierwszego wejrzenia” znika z ramówki TVN. Na miejsce formatu wskakuje nowy. Stacja nie postawiła na kolejne miłosne show, a na losy rodzin i nastoletnich dzieci. Czy „Ślub od pierwszego wejrzenia” jeszcze wróci? Furtka jest otwarta.

Ślub od pierwszego wejrzenia
fot. screen Facebook Ślub od pierwszego wejrzenia TVN

„Ślub od pierwszego wejrzenia”, który utrzymywał się na antenie TVN od 2016 roku, znika z ekranów telewizorów. Program uznawany był za kontrowersyjny – nowożeńcy poznawali się dopiero w dniu ślubu, a po przysiędze nadchodził czas na poznawanie swojej drugiej połówki. Niektóre małżeństwa, przechodząc burzę emocji i kryzysy, przetrwały, inne rozpadały się niczym domki z kart. Nowy sezon „Ślubu od pierwszego wejrzenia” jest przygotowywany, ale nie zobaczymy go w wiosennej ramówce TVN.

Zobacz także:  Marta Podbioł nie chce być rozpoznawana. Wielka zmiana uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia”

Ślub od pierwszego wejrzenia: program znika z TVN

Aby rozwiać wszelkie wątpliwości, „Ślub od pierwszego wejrzenia” nie znika z TVN na amen. Program nie pojawi się w wiosennej ramówce, ale zawita ponownie już jesienią 2023 roku. Będzie to dziewiąty sezon show.

Wiosną „Ślub od pierwszego wejrzenia” zostanie zastąpiony przez „Nastolatki rządzą… kasą”. To program oparty na norweskim formacie „Teenage Boss”. Widzowie będą świadkami, jak nastolatkowie przejmują władzę nad domowym budżetem. Będą decydować, na co wydadzą pieniądze – rodzice nie będą mogli zapanować nad finansami.

Gospodarzem programu został Marcin Józefaciuk, pedagog oraz nauczyciel. Wytłumaczył, że nowy program to nie tylko śledzenie decyzji nastolatków, ale też „mądrze przeprowadzony eksperyment pod okiem specjalistów – psychologów”. W każdym odcinku zobaczymy losy innej rodziny.

Redakcja poleca

- Ma on walor edukacyjny nie tylko dla rodziców i młodzieży, ale również nauczycieli. Projekt przenosi świat rozrywki do naszych domów, nastoletni widzowie mogą zapoznać się z problemami swoich rówieśników, ze sposobami jak sobie z nimi radzą, ale też zobaczyć, jak spełniają swoje marzenia – tłumaczył Marcin Józefaciuk.

Premiera programu „Nastolatki rządzą… kasą” już 14 marca w TVN. Odcinki będą emitowane w każdy wtorek o godzinie 21:35.

Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS