Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma nowego partnera. Zdradziło ją zdjęcie

28.01.2023 12:22

Związek Izy i Kamila z piątej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" nie przetrwał próby czasu, choć widzowie randkowego show zdecydowanie trzymali za niego kciuki. Przygoda uczestników nie skończyła się happy endem, lecz Iza wciąż ma nadzieję na znalezienie prawdziwej miłości. Może właśnie to się jej udało?

Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma nowego partnera. Zdradziło ją zdjęcie
fot. Screen/Instagram: @iziiij85

Przez moment wydawało się, że Izabela Juszczak, która wzięła udział w piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", znalazła miłość. Uczestniczka show TVN i jej wybranek, Kamil, wyglądali na niezwykle dobraną parę. Niestety, jak to zwykle bywa, pozory myliły. Niedługo po zakończeniu emisji programu para podjęła decyzję o rozstaniu.

Zobacz także: Justyna ze ŚOPW jest już w nowym związku? „Niespodziewana miłość”

Ślub od pierwszego wejrzenia 5. Iza ma nowego partnera

Iza nie straciła jednak nadziei na znalezienie miłości. Na Instagramie pochwaliła się przed internautami kadrem z romantycznego wieczoru, który spędziła z tajemniczym mężczyzną. Być może już odnalazła swoją drugą połówkę. Na insta story uczestniczki miłosnego show  pojawiła się relacja z romantycznego wieczoru. Dwie szklanki, dwa talerze i wymowny podpis: "wieczór we dwoje" — tyle wystarczyło, by fani nabrali pewności, że Iza nie jest singielką.

slub-od-pierwszego-wejrzenia-5-iza-ma-nowego-partnera
fot. Instagram: @iziiij85

Juszczak nie pokazała twarzy swojego wybranka, ale jakiś czas temu przyznała, że ich relacja zmierza ku dobremu. W rozmowie z "Co Za Tydzień" zdradziła kilka szczegółów na temat tajemniczego mężczyzny.

Spotykam się z osobą nowo poznaną, to nie jest nikt z mojego otoczenia. Nie mogę też powiedzieć, że nasza historia jest jak z filmu romantycznego. Przynajmniej nie na ten moment. Na razie jesteśmy na etapie przyjaźni, poznawania się i ciężko mi powiedzieć, czy coś więcej z tego może być. Czas pokaże — tłumaczyła

Czy tym razem związek Izy okaże się trwały?

Źródła: RadioZET.pl/Instagram: @iziiij85/Co Za Tydzień