Obserwuj w Google News

Skiba naraził się na mandat. Przeprosił służby miejskie i Trzaskowskiego

2 min. czytania
10.12.2023 15:07
Zareaguj Reakcja

Choć Krzysztof Skiba w Warszawie pojawił się na krótko, nie oznacza to, że nie zdążył w tym czasie namieszać. Lider Big Cyc o tym, co wydarzyło się pod ambasadą Rosji poinformował sam. W obawie przed konsekwencjami publicznie przeprosił służby miejskie i prezydenta Rafała Trzaskowskiego.

Skiba naraził się na mandat. Przeprosił służby miejskie i Trzaskowskiego
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Krzysztof Skiba z zespołem Big Cyc w piątek 8 grudnia dał koncert w Warszawie. Do stolicy przyjechał z żoną Karoliną i dwoma psiakami. Jeden z czworonogów podczas wycieczki miał tak narozrabiać, że jego opiekun poczuł się w obowiązku złożenia publicznych przeprosin dla władz stolicy.

Zobacz też:  Żona Skiby przeszła poważną operację. Zdiagnozowano u niej złośliwy nowotwór piersi

Krzysztof Skiba pozwolił na to przed ambasadą Rosji

„Dokonała się prowokacja polityczna” – zaczął swój instagramowy wpis Krzysztof Skiba, Owej prowokacji miał się dopuścić nie muzyk, a jeden z jego psów. „Po koncercie w Warszawie zespół Big Cyc nocował w hotelu Regent na Belwederskiej, który mieści się tuż obok ambasady rosyjskiej. Gdy rano wyszedłem na spacer z pieskami, które zawsze nam towarzyszą w podróży. Leoś spontanicznie zrobił kupę pod ambasadą, czym z pewnością naruszył terytorium zapachowe Federacji Rosyjskiej” – napisał w charakterystycznym sobie humorystycznym tonie Skiba.

Redakcja poleca

Choć sytuacja może wydawać się zabawna, to warto pamiętać, że nieposprzątanie po swoim pupilu może skutkować nawet mandatem. Lider Big Cyc miał ten fakt na uwadze. Mimo wszystko zaryzykował.

Skiba przeprasza Rafała Trzaskowskiego. Wszystko przez psa

Muzyk postanowił publicznie przeprosić miejscowe służby i prezydenta miasta – Rafała Trzaskowskiego. „Zawsze mam przy sobie plastikowe torebki, aby sprzątać kupy po swoich psach, ale tym razem postanowiłem tego demonstracyjnie nie robić, za co bardzo przepraszam służby miejskie i osobiście prezydenta Trzaskowskiego. Psia kupa pod ruską ambasadą wydaje mi się odpowiednim komentarzem do polityki Władimira P00tina” – napisał na Instagramie.

Źródło: Radio ZET/Instagram

Nie przegap
10 polskich gwiazd które miały poważne problemy z prawem
10 Zobacz galerię
fot. Mateusz Jagielski/East News, VIPHOTO/East News, ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News