Obserwuj w Google News

Krzysztof Skiba ma napięte relacje z synem. Tym gestem zdoła je polepszyć?

2 min. czytania
17.11.2023 12:05

Krzysztof Skiba dokonał niedawno rewolucji w swoim życiu prywatnym. Popularny muzyk rozwiódł się z żoną i związał z 26 lat młodszą Karoliną. Ślub pary odbył się w sierpniu tego roku. Na uroczystości zabrakło młodszego syna artysty. Okazuje się, że panowie nie mają ze sobą właściwie żadnego kontaktu, a ich relacja od dawna jest bardzo napięta. Sytuacja może się jednak wkrótce zmienić, bo Skiba zdecydował się na poruszający gest. Tym działaniem przekona do siebie Tytusa?

Krzysztof Skiba
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Krzysztof Skiba popularność zyskał dzięki występom z grupą Big Cyc. Formacja wylansowała przeboje, które niegdyś nuciła cała Polska. „Makumba”, „Każdy facet to świnia”, czy „Berlin Zachodni” to tylko kilka pozycji na długiej liście utworów. O muzyku w ostatnim czasie głośno jest jednak głównie w kontekście jego burzliwego życia prywatnego.

Szybki rozwód i nowe małżeństwo Skiby

Artysta po 34 latach rozwiódł się z Renatą Skibą, z którą doczekał się dwóch synów. Miejsce żony w sercu muzyka szybko zajęła inna kobieta. Jeszcze w sierpniu tego roku ożenił się z 26 lat młodszą Karoliną, co stało się jednym z najbardziej medialnych wydarzeń tego roku.

Rozwód i szybki ślub z nową partnerką dość mocno odbił się na relacjach rodzinnych artysty, a w szczególności na jego kontakcie z młodszym synem, Tytusem. By nieco zbliżyć się do chłopaka, Skiba postanowił wykonać wyjątkowy gest.

Redakcja poleca

Skiba chce naprawić relację z synem

O tym, że kontrowersyjny muzyk nie dogaduje się z synem wiadomo już od jakiego czasu. Tytus nie pojawił się wśród weselnych gości, o trudnej relacji z ojcem opowiadał też w „Dzień dobry TVN”. Mężczyźnie trudno się m.in. pogodzić z tym, że tata nie wspierał go po tym, gdy zdecydował się dokonać coming outu.

- Postawa mojego taty była trochę rozczarowująca. W zasadzie nigdy do mnie nie przyszedł i nie zainicjował tego typu rozmowy, nigdy na ten temat nie gadaliśmy. Nie wiem, z czego to wynikało, mogę tylko podejrzewać – mówił.

Zobacz również: Syn Krzysztofa Skiby nie chce rozmawiać z ojcem i macochą? Stawia sprawę jasno

Teraz relacje ojca i syna mają szansę się trochę ocieplić. Wszystko dzięki gestowi, na jaki zdecydował się wokalista. Krzysztof Skiba postanowił publicznie okazać wsparcie młodszemu synowi, publikując post na Instagramie, w którym promuje zespół Tytusa – Danziger.

„'Czy już zawsze będzie źle?'. To tytuł najnowszej płyty zespołu Danziger, założonej przez mojego syna Tytusa. W teledysku pt. 'Kolce' pilotującym płytę, widz natrafi na punkowy żar, świetne brzmienie i bezkompromisową postawę młodej formacji. Warto posłuchać, jak widzą świat nasze dzieci” - napisał na swoim profilu, dołączając zdjęcie grupy.

Źródło: Radio ZET/Instagram

Nie przegap
Iggy Pop/Eric Clapton/Phil Collins
8 Zobacz galerię
fot. ANDER GILLENEA/AFP/East News/Invision/Invision/East News/SplashNews.com/East News