Obserwuj w Google News

Skandal po seansie „Barbie”. Na sali doszło do rękoczynów

2 min. czytania
26.07.2023 17:11

Film „Barbie” od kilku dni króluje na ekranach kin na niemal całym świecie. Nowa produkcja Grety Gerwig wywołuje wśród widzów naprawdę żywe reakcje, o czym doskonale przekonali się widzowie z pewnego brazylijskiego kina. Sieć obiegło nagranie z miejsca zdarzenia.

Skandal-po-seansie-Barbie-Kobiety-pobiły-się-w-kinie
fot. Gilbert Flores/Broadimage Entertainment/Broad Image/East News

Nie da się zaprzeczyć, że najnowsza produkcja Grety Gerwig wywołała w świecie niemałe poruszenie. Film „Barbie” z Margot Robbie i Ryanem Goslingiem w rolach głównych od niecałego tygodnia dostępny jest w kinach w całej Polsce i wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem widzów.

Redakcja poleca

Opowieść o najsłynniejszej lalce świata „kupiła” kinomaniaków na całym świecie, a w sieci żywo omawiane są tematy poruszone przez reżyserkę. Okazuje się jednak, że ożywienie, jakie „Barbie” wywołuje wśród widzów, szybko wyszło poza ramy szklanego ekranu. Jakiś czas temu, w jednym z brazylijskich kin doszło do bardzo nietypowego incydentu z udziałem widzów.

Bójka po pokazie filmu „Barbie”. W sieci krąży wideo

Jak donosi portal TMZ na sali kinowej doszło do sprzeczki między dwoma kobietami. Z relacji świadków wynika, że jedna z nich zwróciła uwagę na to, że dziecko tej drugiej przez cały seans przeglądało różne treści na swoim telefonie. Matka dziecka, która pozwoliła swojej latorośli świecić urządzeniem w kinie, nerwowo zareagowała na reprymendę od kobiety.

W efekcie między paniami doszło do ostrej wymiany zdań, która zakończyła się bójką. Zdarzenie uwiecznione zostało przez osoby przebywające na sali, ale żaden ze świadków nie wie, która z kobiet podniosła rękę jako pierwsza. Nagrania z Twittera sugerują jednak, że osobą sięgającą po przemoc była kobieta w szarej koszulce, która powaliła przeciwniczkę, gwałtownie odpychając ją w stronę foteli.

Samo nagranie prędko podzieliło internautów. Niektórzy z nich twierdzą, że w związku z tym, że „Barbie” nie jest filmem przeznaczonym dla dzieci i fakt, że rodzic chciał odwrócić uwagę nieletniego od niektórych scen, był dobrym pomysłem. Inni z kolei uważają, że niepodważalna wina leży po stronie matki, która nie powinna przeszkadzać w seansie innym.

- W tym filmie było dużo insynuacji, więc nie winię rodzica, że odwracał od nich uwagę swojego dziecka.

- Jak chcesz iść do kina, to albo jesteś cicho, albo wychodzisz z sali.

- Jeśli nie chcesz oglądać filmu, za który zapłaciłeś, to zwyczajnie zabierz siebie i dziecko w inne miejsce – czytamy na Twitterze.

Te gwiazdy miały operacje plastyczne
8 Zobacz galerię
fot. East News

RadioZET.pl/tmz.com