Obserwuj w Google News

Quiz. Co wiesz o polskich WAGs? Tylko z wynikiem 10/10 poderwiesz piłkarza

1 min. czytania
Aktualizacja 15.11.2023
15.11.2023 10:25
Zareaguj Reakcja

Gdy ich mężowie i partnerzy życiowi wybiegają na boisko, one siedzą na trybunach lub czekają w domu. Niektóre z polskich WAGs lubią światło reflektorów, ale inne pilnie strzegą swojej prywatności. Ten quiz zweryfikuje, co wiesz o drugich połówkach polskich piłkarzy.

Quiz. Polskie WAGs - co o nich wiesz?
  • 10 pytań Rozpocznij quiz
fot. PAU BARRENA/AFP/East News, Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Określenie WAGs weszło do powszechnego użycia dzięki brytyjskiej, plotkarskiej prasie, która często sięgała po nie w tekstach o związku Victorii i Davida Beckhamów. Akronim „Wives and Girlfriends” oznacza po prostu żony i dziewczyny piłkarzy. Do najsłynniejszych WAGs w naszym kraju należą Anna Lewandowska i Marina Łuczenko-Szczęsna. Pobieżna znajomość ich postaci nie wystarczy jednak do uzyskania wyniku 10/10 w przygotowanym przez nas quizie.

Zobacz także: Marina i Wojciech Szczęsny na wspólnym obiedzie. Zostali przyłapani

Polskie WAGs. Sprawdź, ile o nich wiesz. Zdobędziesz 10/10?

Niektóre z WAGs w Polsce prowadzą własne biznesy i chętnie pojawiają się na ściankach oraz czerwonym dywanie. Część z nich preferuje jednak prywatność, spokój i ciepło domowego ogniska, dlatego poświęca się przede wszystkim wychowywaniu dzieci.

Co wiesz o małżonkach najbardziej znanych piłkarzy w kraju? Rozwiąż nasz quiz i przekonaj się, z którymi z pytań poradzisz sobie najlepiej!

Źródło: Radio ZET

Nie przegap

logo Tu się dzieje