Obserwuj w Google News

Przed laty grała Anię w „M jak miłość”. Weronika Wachowska ma już 18 lat

2 min. czytania
08.07.2023 16:07
Zareaguj Reakcja

Weronika Wachowska przez kilka lat wcielała się w rolę Ani Wojciechowskiej w serialu „M jak miłość”. Córka serialowych Marty i Norberta zadebiutowała tam jeszcze jako mała dziewczynka. Rudowłosa aktorka zakończyła pracę na planie tasiemca w 2017 roku. Jak dziś wygląda?

Przed-laty-grała-Anię-w-M-jak-miłość-Weronika-Wachowska-ma-już-18-lat
fot. Instagram @mjakmilosc.official

Zaprawieni fani „ M jak miłość” zapewne pamiętają te czasy, gdy serialowa Marta i Andrzej byli jeszcze małżeństwem. Para wspólnie wychowywała wtedy córkę Marty i Norberta, która po śmierci ojca bardzo zbliżyła się z Budzyńskim. Partner jej matki stał się dla niej prawdziwym tatą, który zajmował się nią wtedy, gdy Marta wyjechała za granicę. Andrzej był również tą osobą, która pomogła dziewczynce w walce z zaburzeniami, które wywołane były przez traumę.

Redakcja poleca

W tamtym czasie w postać Ani Wojciechowskiej wcielała się Weronika Wachowska, która grała w serialu przez cztery lata. W 2017 roku dziewczynka pożegnała się z produkcją, a rolę przejęła po niej Gabriela Świerczyńska.

Tak wygląda dziś Ania z "M jak miłość". Weronika Wachowska ma już 18 lat

Weronika Wachowska zachwycała widzów swoją urodą. Rudowłosa dziewczynka z masą piegów do dziś obecna jest w przemyśle filmowym. Dawna Ania na początku stycznia świętowała swoje osiemnaste urodziny, a zdjęcia pokazują, że bardzo wydoroślała.

Serialowa córka Marty ma na swoim koncie występy w szeregu innych produkcji. Widzowie mogli oglądać jej występy w „Ojcu Mateuszu”, dwóch częściach „Listów do M”, „Piłsudskim” czy paradokumencie „Na sygnale”. Od pewnego czasu jednak Weronika spełnia się głównie na antenie Polsatu, gdzie zaangażowano ją do roli Julii Makowskiej w serialu „Lulu”.

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News

RadioZET.pl/se.pl