Obserwuj w Google News

Pierwsze święta Katarzyny Cichopek bez Marcina Hakiela. Widać wielką zmianę

2 min. czytania
13.12.2022 11:45
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek rozstała się w 2022 roku z Marcinem Hakielem, z którym tworzyła parę przez 17 lat. Gwiazda TVP przygotowuje się do pierwszych świąt Bożego Narodzenia w tej nowej dla niej rzeczywistości.

Katarzyna Cichopek
fot. Paweł Wodzynski/East News

Pierwsze święta Katarzyny Cichopek bez Marcina Hakiela. Gwiazda TVP rozwiodła się latem z mężem. Zakończenie ich relacji było niespodziewane, a niedługo potem wyszło na jaw, że aktorka i prezenterka związała się z kolegą z pracy, Maciejem Kurzajewskim. Jak wyglądają jej przygotowania do świąt w nowej rzeczywistości?

Zobacz także: Katarzyna Cichopek ma już plany na Święta. Z kim spędzi Boże Narodzenie?

Pierwsze święta Katarzyny Cichopek bez Marcina Hakiela. Widać wielką zmianę

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się w programie "Taniec z gwiazdami". Tworzyli parę przez siedemnaście lat, doczekali się też syna i córki. Ich związek skończył się niespodziewanie w marcu 2022 roku, a w sierpniu 2022 roku było już po rozwodzie. Obecnie aktorka spotyka się z Maciejem Kurzajewskim, z którym miała się już rzekomo zaręczyć.

Redakcja poleca

Wiele wskazuje na to, że tegoroczne święta aktorki będą wyglądały inaczej. Gwiazda  "M jak miłość" pokazała zdjęcie choinki. Nie jest ona tak duża, jak w poprzednich latach. Aktorka poinformowała jakiś czas temu, że nie spędzi Wigilii ze swoimi dziećmi. Poniżej można zobaczyć zdjęcia choinki Katarzyny Cichopek, które naczelna celebrytka TVP opublikowała w stories na Instagramie.

Choinka Katarzyny Cichopek
fot. Kadr z InstaStories Katarzyny Cichopek wykonany przez portal Onet.pl
katarzyna-cichopek-choinka
fot.

Poniżej można też zobaczyć zeszłoroczne drzewko. 

Zobacz także: Ania Wyszkoni szczerze o depresji. "Leżałam bez energii na podłodze”

RadioZET.pl

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News