Obserwuj w Google News

Percy Hynes White oskarżony o napaści seksualne. Internauci apelują do Netfliksa

2 min. czytania
20.01.2023 22:27
Zareaguj Reakcja

Percy Hynes White, który zdobył rozpoznawalność dzięki roli Xaviera w serialu "Wednesday", został oskarżony o gwałty i molestowanie seksualne. Internauci domagają się odsunięcia go od produkcji Netfliksa. Do tej pory aktor nie zabrał głosu w tej sprawie.

Percy Hynes White oskarżony o napaści seksualne. Internauci apelują do Netfliksa
fot. Jordan Strauss/Invision/East News

Percy Hynes White nie miał szansy zbyt długo cieszyć się komercyjnym sukcesem serialu " Wednesday". Podczas gdy produkcja z jego udziałem zdobywa międzynarodową popularność, on mierzy się z poważnymi oskarżeniami, które mogą przekreślić jego karierę.

Zobacz także: „Wednesday” wzniowiona na 2. sezon. Hit Netflixa dostanie nowe odcinki [WIDEO]

Gwiazdor "Wednesday" oskarżony o gwałty. W sieci trwa prawdziwa burza

Kilka kobiet zabrało głos w sprawie Percy'ego Hynesa White'a. Aktor netfliksowego hitu w przeszłości miał organizować w swoim domu imprezy, na które zapraszał młode dziewczyny. Z informacji opublikowanych na Twitterze wynika, że najmłodsze z nich mogły mieć 13 lat.

Jedna z internautek twierdzi, że White i jego koledzy upijali młodsze koleżanki i oferowali im narkotyki, by później namówić je na odbycie stosunków seksualnych. Zdaniem użytkowniczki Twittera aktor nie cieszył się dobrą reputacją w rodzinnym Toronto. Wśród rówieśników znany był ze złego traktowania partnerek i z aroganckiego podejścia do innych kobiet.

Oskarżenia wobec Percy'ego pochodzą od osób, które twierdzą, że znały go w czasach, gdy chodził do szkoły. Okazały się one na tyle poważne, że aktor postanowił ograniczyć możliwość dodawania komentarzy pod postami na swoim instagramowym profilu. Można przypuszczać, że zrobił to, by utrudnić dalsze szerzenie informacji na jego temat.

Do tej pory Percy Hynes White nie zabrał głosu w sprawie zarzucanych mu czynów. Sprawa stała się jednak bardzo poważna. Użytkownicy Twittera postanowili wystosować apel do twórców "Wednesday", w którym domagają się usunięcia aktora z serialu.

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Distractify.com