Obserwuj w Google News

Paulina Sykut-Jeżyna jest zazdrosna o sukcesy Krzysztofa Ibisza w "TTBZ"?

2 min. czytania
14.03.2023 16:58
Zareaguj Reakcja

Paulina Sykut-Jeżyna jest zazdrosna o sukcesy Krzysztofa Ibisza w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Tak uważa informator serwisu Pudelek. Co dokładnie ma przeszkadzać prezenterce Polsatu?

Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna
fot. Łukasz Kalinowski/East News

Paulina Sykut-Jeżyna jest jedną z najbardziej rozpoznawanych twarzy Polsatu. Prezenterka jest związana ze stacją od lat, a obecnie najbardziej kojarzy się ją z programem "Taniec z gwiazdami", który prowadzi z Krzysztofem Ibiszem. Co ciekawe, jak donosi Pudelek, Paulina ma być zazdrosna o sukcesy kolegi.

Zobacz także:  Co z przyszłością „Tańca z gwiazdami” w Polsacie? Fani będą zaniepokojeni

Paulina Sykut-Jeżyna jest zazdrosna o sukcesy Krzysztofa Ibisza w "TTBZ"?

Paulina Sykut-Jeżyna jest jedną z największych gwiazd Polsatu. Prezenterka ma być jednak zazdrosna o sukcesy kolegi, Krzysztofa Ibisza, w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Tak przynajmniej podaje Pudelkowi osoba z bliskiego otoczenia prezenterki. 

Redakcja poleca

Podobno ma się rozchodzić o to, że Paulinie nie poszło dobrze w 15. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", a jurorzy nieustannie krytykowali jej występy. W przeciwieństwie do Krzysztofa, który wygrał kolejny odcinek.

- Paulina i Krzysiek bardzo się lubią i ona oczywiście trzyma za niego kciuki. Trudno jej jednak ukryć irytację z powodu entuzjastycznego przyjęcia, jakie otrzymały jego dotychczasowe występy. Sama nie najlepiej wspomina swój udział w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", bo liczyła na to, że jako gwiazda Polsatu będzie traktowana trochę "inaczej" niż reszta uczestników. Tymczasem jury zdawało się oceniać ją jeszcze surowiej. Dzisiaj Paulina otwarcie mówi, że udział w programie był dla niej "traumą" - mówi informator Pudelka.

Informator portalu uważa też, że Krzysztof ma w sobie dużo luzu, którego przed lata zabrakło Paulinie. Sykut-Jeżyna nie odnosi się do tych wypowiedzi. 

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": kiedy i gdzie oglądać program?

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" można oglądać w każdy piątek o godzinie 20.00 na antenie Polsatu.

Zobacz także: Marcin Hakiel nie spotka się z Maciejem Kurzajewskim. Prawda wyszła na jaw

RadioZET.pl/Pudelek.pl

Beyonce Justin Timberlake Britney Spears
11 Zobacz galerię
fot. FaceToFace/REPORTER/East News, AFP/EAST NEWS, Photo Image Press / Splash News/EAST NEWS