Obserwuj w Google News

Patrycja Markowska pokazała biust. Zbyt niegrzecznie na Instagram? [FOTO]

2 min. czytania
25.11.2022 22:21

Patrycja Markowska pochwaliła się efektami najnowszej sesji zdjęciowej. Wokalistka tak odważnie wyeksponowała biust, że fotografia wymagała cenzury, by mogła pojawić się na Instagramie.

Patrycja Markowska
fot. VIPHOTO/East News

Patrycja Markowska to jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek, która po sławnym tacie Grzegorzu Markowskim odziedziczyła wokalny talent i sceniczną charyzmę. Fani 42-latki wielokrotnie podkreślali jednak także jej figurę i urodę. Nie da się zaprzeczyć, że Patrycja wygląda świetnie, czego dowodem są zdjęcia publikowane w mediach społecznościowych. Teraz Markowska podzieliła się z fanami efektami wyjątkowej sesji zdjęciowej. Piosenkarka zdecydowała się odważnie odsłonić ciało.

Redakcja poleca

Patrycja Markowska pokazała za dużo? Wokalistka opublikowała zdjęcie z odsłoniętym biustem

Na profilu Patrycji Markowskiej na Instagramie pojawiły się zdjęcia z nowej sesji zdjęciowej. Jak poinformowała sama artystka, z fotografem współpracowało jej się wyjątkowo dobrze.

- Lubię sesje zdjęciowe. Zwłaszcza, jak mamy podobny przelot z fotografem. Łukasza Urbańskiego znam od lat. Jest w czołówce polskich fryzjerów. Robi też piękne zdjęcia. Taka prawdziwie artystyczna dusza, a do tego mój przyjaciel - poinformowała.

Być może ze względu na "przelot" Patrycja zdecydowała się na jednym ze zdjęć odważnie odsłonić biust. Do tego stopnia, że w wersji opublikowanej na Instagramie sutek piosenkarki musiał zostać zasłonięty wirtualną naklejką. Fani nie kryli zachwytu nad Markowską pozującą w staniku, marynarce i szykownym kapeluszu.

- Co za elegancja, ale też seksapil! Pięknie!
- Cudo, ale ten czarny "X" zasłania najwyższy najpiękniejszy punkt.
- Omg! Jakie foty.
- Zjawiskowo Patrycjo wyglądasz - czytamy w komentarzach.