Obserwuj w Google News

Pamela Anderson zdradza, że starszy od niej aktor obnażył się przed nią na planie. Allen odpowiada

2 min. czytania
23.01.2023 11:47
Zareaguj Reakcja

Pamela Anderson zdradza, że Tim Allen, amerykański aktor, z którym współpracowała na planie serialu „Pan Złota Rączka”, obnażył się przed nią pierwszego dnia zdjęć. Aktor odpowiada na oskarżenie gwiazdy, poczynione w książce autobiograficznej.

Pamela, A Love Story i Pan Złota Rączka - kadry z seriali
fot. materiały prasowe Netflix / Touchstone Television/Courtesy Everett Collection/Everett Collection/East News

Pamela Anderson zdradza kulisy pracy na planie amerykańskiego sitcomu „Pan Złota Rączka”. Wedle doniesień gwiazdy, poczynionych w książce autobiograficznej „Love, Pamela”, która ma wkrótce trafić na amerykański rynek, Tim Allen miał obnażyć się przed nią pierwszego dnia zdjęć.

Redakcja poleca

Pamela Anderson zdradza, że Tim Allen się przed nią obnażył 

Książka „Love, Pamela” ma trafić na sklepowe półki w Stanach Zjednoczonych już 31 stycznia. W ramach promocji tytułu, fragmenty powieści pojawiają się już w amerykańskich mediach. Portal Variety dotarł do wybuchowego fragmentu autobiografii, w którym aktorka oskarża swojego kolegę po fachu, że obnażył się przed nią pierwszego dnia zdjęć.

Jak czytamy w polskim tłumaczeniu portalu Film.org.pl, premierowy fragment autobiografii prezentuje się następująco:

– Pierwszego dnia zdjęciowego wyszłam z garderoby, a Tim szedł w szlafroku. Na mój widok odchylił szlafrok, a potem spodem był całkowicie nagi. Stwierdził, że to uczciwe, bo on widział mnie nago i że teraz jesteśmy kwita. Zaśmiałam się zakłopotana.

Wedle dziennikarzy Variety Tim Allen, który w momencie incydentu miał 37 lat, miał odnosić się do dotychczasowej kariery aktorki, której zdjęcia w wieku 23 lat wielokrotnie pojawiały się na łamach magazynu Playboy, a ją samą okrzyknięto międzynarodowym symbolem seksu.

Tim Allen odpowiada na oskarżenie 

Dziennikarza Variety poprosili samego zainteresowanego o komentarz w sprawie. Aktor szybko odpowiedział na prośbę.

 Nie, to się nigdy nie wydarzyło. Nigdy nie zrobiłbym czegoś takiego – czytamy w odpowiedzi aktora na łamach portalu.

Sytuacja szybko stała się więc tą z rodzaju „słowo przeciwko słowu”. Na razie nie wiadomo więc, jak dalej rozwinie się sytuacja i czy Pamela Anderson podejmie kolejne kroki przeciwko dawnemu koledze z planu. Aktorka występowała w dwóch sezonach serialu "Pan Złota Rączka" (org. "Home Improvement")  w latach 1991-1993. Następnie dostała rolę w "Słonecznym patrolu" i odeszła z sitcomu, który emitowany był aż do 1999 roku.

„Pamela, A Love Story” – kiedy premiera serialu dokumentalnego?

Pamela Anderson nie tylko wydaje swoją autobiografię. Tego samego dnia, to jest 31 stycznia 2023, na platformie streamingowej Netflix pojawi się film dokumentalny „Pamela, A Love Story”, w którym aktorka ma opowiedzieć o trudnych początkach pracy aktorskiej, burzliwych romansach oraz ogromnym skandalu, związanym z wypuszczeniem jej seks-taśmy bez jej wiedzy i zgody.  Warto zaznaczyć, że temat skandalu wokół seks-taśmy stał się bazą dla serialu „ Pam & Tommy”, którego Anderson nie zamierza oglądać. Wszystko wskazuje na to, że w filmie dokumentalnym Netflixa poznamy jej stronę tej wybuchowej historii.

„Pamela, A Love Story” - zwiastun dokumentu Netflixa

Film dokumentalny Netflixa reklamowany jest następującym zwiastunem:

Czytaj także:  Lily James skrytykowana. Courtney Love ostro o serialu o Pameli Anderson

RadioZET.pl/Variety/Film.org.pl/informacje prasowe Netflix

Najlepsze filmy 2022 roku – wybór redakcji kulturalnej RadioZET.pl [ZDJĘCIA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe dystrybutorów