Obserwuj w Google News

Oliwia Bieniuk pokazała testy ciążowe. Tak skomentowała słowa Kaczyńskiego [FOTO]

2 min. czytania
10.11.2022 12:05
Zareaguj Reakcja

Fani Oliwii Bieniuk musieli mocno się zdziwić, kiedy w jej mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie testów ciążowych. Córka Anny Przybylskiej nie spodziewa się jednak dziecka. Postanowiła pokazać, co myśli o kontrowersyjnej wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego o polskich kobietach.

Oliwia Bieniuk
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS /

Oliwia Bieniuk coraz częściej porównywana jest do znanej mamy. Córka zmarłej aktorki Anny Przybylskiej  z roku na rok coraz lepiej radzi sobie w polskim show-biznesie. Z powodzeniem realizuje się jako modelka, mogliśmy oglądać ją w "Tańcu z gwiazdami", dostała angaż w serialu "Gliniarze". Jest także aktywna w mediach społecznościowych, gdzie śledzi ją już ponad 270 tysięcy użytkowników. Jedna z najnowszych relacji mogła wywołać niemałe poruszenie, widzimy w niej bowiem zdjęcia testów ciążowych. 20-latka nie miała jednak do przekazania informacji o ciąży.

Redakcja poleca

Oliwia Bieniuk reaguje na słowa Jarosława Kaczyńskiego. Córka Anny Przybylskiej pokazała testy ciążowe

Kiedy na profilu Oliwii na Instagramie pojawiło się zdjęcie testów ciążowych, można było pomyśleć, że w życiu Bieniuk zaszły spore zmiany. Okazało się jednak, że młoda gwiazda udostępniła obszerny post Nawojki Chałupińskiej. Blogerka w ostrych słowach odniosła się do wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego o polskich kobietach, macierzyństwie i alkoholizmie.

- Panie Jarosławie K. mam wrażenie, że coś się odkleiło w Pana głowie (już jakiś czas temu, ale teraz mnie to już bardziej niepokoi). Domyślam się, że nie ma Pan kontaktu z kobietami (w każdym wieku, a zwłaszcza w wieku rozrodczym) i nie wie Pan, z czym one się borykają. Ja mam 37 lat. Według Pana teorii o 25-latkach to ja, o k**wa, jestem już tak geriatryczna kobieta pod względem reprodukcji, że chyba nie powinnam się już starać! - zaczęła swój wywód blogerka i county manager serwisu Tidal.

W poście, z którym najwyraźniej zgadza się Oliwia Bieniuk, Chałupińska wytłumaczyła prezesowi PiS, dlaczego kobiety w Polsce nie decydują się na rodzenie dzieci. Wspomniała między innymi o złej sytuacji ekonomicznej w naszym kraju, prawie wyboru czy ciężkiej sytuacji matek dzieci niepełnosprawnych.

- Akukuku, ku**a, Panie Jarosławie, budzimy się! Ja się pytam! Która kobieta, mająca więcej niż 18 lat, zagłosuje na tych „leśnych dziadów”! Laski, budzimy się! Zdjęcie: tak to są testy ciążowe! Jak widać, nie ma tej wymarzonej kreski! - podsumowała ostro.

Najwyraźniej Oliwia uznała, że dosadny wpis Nawojki odpowiednio wyrazi także jej zdanie na temat słów Kaczyńskiego.

Post Oliwii Bieniuk
fot. screen: Instagram @oliwia.bieniuk