Obserwuj w Google News

Natalia Kukulska pokazała córkę. 6-letnia Laura zachwyciła internautów. "Zapiera dech" [FOTO]

2 min. czytania
24.03.2023 12:49
Zareaguj Reakcja

Dzieci dorastają bardzo szybko, dowodem jest na to najnowsze zdjęcie opublikowane w mediach społecznościowych przez Natalię Kukulską. Jej młodsza córka Laura ma już 6 lat, a fani nie mogą nadziwić się, jak urosła.

Natalia Kukulska
fot. Wojciech Olkusnik/East News

Natalia Kukulska to jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Zdaniem wielu osób wokalny talent odziedziczyła po znanej mamie, nieodżałowanej Annie Jantar. Dziś 47-latka sama jest matką trójki dzieci, syna Jana oraz córek Anny i Laury. Młodsza z dziewczynek skończyła już 6 lat, choć wielu fanom ciężko w to uwierzyć. O tym, że Laura znacznie urosła, wielbiciele Kukulskiej mogli przekonać się za sprawą nowych fotografii, które gwiazda opublikowała w mediach społecznościowych.

Natalia Kukulska pokazała najmłodszą córkę. Laura skończyła 6 lat

Na profilu Natalii Kukulskiej na Instagramie pojawiły się zdjęcia, którymi piosenkarka chce na dobre przywołać wiosnę.

- Oddech prawdziwej wiosny. Świat radosny! - napisała z nadzieją.

Na jednym z ich widzimy małą Laurę, która biegnie przez plażę. Choć 6-latka jest odwrócona tyłem do obiektywu, na pierwszy rzut oka widać, że wyraźnie urosła. Nie umknęło to fanom, którzy nie kryli zdziwienia faktem, że córka Natalii jest już tak dużą dziewczynką. W komentarzach zaroiło się od zachwytów.

- Ale to wygląda bosko. Od razu pojawia się uśmiech na twarzy.

- Szybko urosła Laura, spora dziewczynka. Cudne zdjęcia, aż dech zapiera, piękne, wiosenne.

- Wow, ale cudowne widoki. Miłego wypoczynku, Natalka - czytamy.

Redakcja poleca

Natalia Kukulska pokazała Laurę. Młodsza córka gwiazdy skończyła 6 lat

Natalia Kukulska w 2000 roku wyszła za mąż za perkusistę Michała Dąbrówkę, z którym znała się przed ślubem przez 10 lat. Najstarszy z trójki ich dzieci, Jan, miał odziedziczyć po rodzicach muzyczny talent.

- Bardzo pokochał muzykę. Jest mu bardzo bliska i rzeczywiście widzę, że całkowicie go pochłania. Chodzi do szkoły muzycznej, gra na kilku instrumentach, głównie na perkusji i na pianinie. I cały czas się rozwija. Zaczął już nawet komponować, spędza z muzyką praktycznie cały swój czas. To jest dowodem na to, że rzeczywiście to uwielbia - mówiła Natalia w rozmowie z "Faktem".

Także starsza córka Kukulskiej ma uwielbiać zabawę muzyką. Kto wie, być może Laura w przyszłości także spróbuje swoich sił jako piosenkarka.