Obserwuj w Google News

Monika Richardson już po rozwodzie. Pokazała zdjęcie z Zamachowskim. "Dziękuję ci"

2 min. czytania
12.09.2023 19:08
Zareaguj Reakcja

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski są już po rozwodzie. Koniec małżeństwa uczcili wspólnym zdjęciem, a dziennikarka nawet publicznie podziękowała byłemu mężowi za wspólne lata. Internauci nie kryli uznania dla klasy, z jaką się rozstali. 

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski są już po rozwodzie
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER EAST NEWS

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski wzięli ślub w 2014 roku, ale okazało się, że nie łączy ich miłość na całe życie. Po 7 latach ogłosili rozstanie, nie szczędzili sobie także uszczypliwości w mediach społecznościowych i wywiadach. Dziennikarka sugerowała nawet, że aktor nie był jej wierny. Okazuje się jednak, że wbrew powszechnej opinii, nie są skonfliktowani. Udowodnili to w niecodzienny sposób, a mianowicie zdjęciem z rozwodu, na który długo czekali.

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski są już po rozwodzie. Dziennikarka podziękowała byłemu mężowi

Na profilu Moniki Richardson na Instagramie niespodziewanie pojawiło się zdjęcie, na którym dziennikarka pozuje w towarzystwie Zbigniewa Zamachowskiego. Poinformowała, że zakończyła trzecie małżeństwo. W opisie fotografii podziękowała aktorowi za wspólnie spędzone lata.

- A tak wyglądamy po rozwodzie. Pozdrawiamy z sądu. Dziękuję ci mężu, za te prawie dziesięć lat wspólnej drogi. Jesteś dla mnie cenną lekcją. I jeszcze od nas obojga: dziękujemy za uwagę niezmordowanym pracownikom mediów elektronicznych i tabloidów. Przykro nam, że to już będzie ostatnia wypłata z wierszówki na nasz temat. Nie, to żart, wcale nie jest nam przykro. Mamy was serdecznie dosyć. Dziś zamykamy ten rozdział, bez komentarza - czytamy. Fani Moniki byli pod wrażeniem tego, z jaką klasą umiała zakończyć małżeństwo.

Oto najkrótsze małżeństwa gwiazd. Rekordziści wytrzymali razem 55 godzin
17 Zobacz galerię
fot. Anatol Chomicz/Polska Press/East News

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski dostali rozwód. Internauci komentują

Pod postem Moniki Richardson dotyczącym rozwodu zaroiło się od komentarzy. Fani dziennikarki nie ukrywali, że są pod wrażeniem zarówno jej, jak i Zbigniewa Zamachowskiego. Podkreślali, że nieczęsto małżonkowie potrafią zakończyć wspólny etap życia z klasą i bez kłótni.

- Brawo dla mądrych ludzi, podziwiam oboje (...) Rozwód z klasą (...) Klasa, po prostu klasa. Brawo dla obojga (...) Grunt to rozstać się tak, że można stanąć obok siebie, a nawet zrobić wspólne zdjęcie z uśmiechem i bez spiny. Inteligentni ludzie tak mają - czytamy. My także życzymy Monice i Zbigniewowi szczęścia.

Nie przegap