Obserwuj w Google News

Mama Ginekolog przerwała milczenie po aferze. Przeprosiny? Nic z tych rzeczy!

1 min. czytania
09.02.2023 17:10
Zareaguj Reakcja

Mama Ginekolog odezwała się na Instagramie pierwszy raz od czasu wybuchu skandalu z przyjmowaniem znajomych poza kolejką na NFZ. Co zamieściła Nicole Sochacki-Wójcicka? Internauci chyba nie tego spodziewali się po tak długim milczeniu... 

Mama Ginekolog
fot. Instastory:@mamaginekolog

Nicole Sochacki-Wójcicka, znana w sieci jako Mama Ginekolog, wywołała skandal, wyznając, że przyjmuje swoje znajome poza kolejką w publicznym szpitalu. Stwierdziła, że to powszechna praktyka w jej środowisku, traktowana jako "sposób na rozładowanie kolejek". 

NFZ w trybie pilnym zażądał wyjaśnień od Uniwersyteckiego Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka WUM, gdzie przyjmuje Mama Ginekolog. Wpłynęła też skarga do Okręgowego Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej, a rzecznik WUM zapowiedział powołanie zespołu kontrolnego. 

Redakcja poleca

Mama Ginekolog zamieściła pierwszy post po wybuchu skandalu

Co na to wszystko Mama Ginekolog? Lekarka-influencerka do tej pory konsekwentnie milczała. Na jej Instagramie nie pojawiały się żadne wpisy ani relacje nawiązujące do skandalu. Ostatni post na jej profilu pojawił się 5 lutego. Sochacki-Wójcicka pochwaliła się w nim zdjęciem z elitarnego "lunchu z profesorem N.". 

Po kilku dniach Mama Ginekolog postanowiła się nie co ożywić w "socialach" i zamieściła post na Instastory. Nie był to jednak komentarz w sprawie ciążących nad nią oskarżeń ani żadne przeprosiny. Nicole Sochacki-Wójcicka zareklamowała swojego bloga, przewijając stronę z wpisami i zastawiając link. 

To jak razie tyle interakcji Mamy Ginekolog z internautami. Być może trwająca afera podziała jak woda na młyn i wzmocni influencerce zasięgi. Dobry czas na promowanie swojego biznesu? 

mama ginekologss
fot. Instastory:@mamaginekolog