Obserwuj w Google News

Małgorzata Tomaszewska miała wypadek samochodowy. Prezenterka ma uszkodzoną rękę

2 min. czytania
11.03.2023 16:36
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Tomaszewska uległa przykremu wypadkowi. Jej auto wpadło w poślizg. Prezenterka doznała urazu ręki, drugą dłoń ma pokiereszowaną. O zdarzeniu poinformował w "Pytaniu na śniadanie" Aleksander Sikora. 

Małgorzata Tomaszewska
fot. Wojciech Olkusnik/East News

W sobotę Małgorzata Tomaszewska jak zwykle poprowadziła "Pytanie na śniadanie" w duecie z Aleksandrem Sikorą. Dwójka prezenterów jednak zaczęła wydanie od przekazania informacji o przykrym zdarzeniu, które przytrafiło się Małgorzacie Tomaszewskiej. Prezenterka pojawiła się w studiu z ręką w temblaku, a drugą dłoń miała w opatrunkach. To efekt kolizji drogowej, w wyniku której ucierpiało auto gwiazdy TVP. 

Redakcja poleca

Małgorzata Tomaszewska z "Pytania na śniadanie" miała wypadek  

Pechowo zaczęła weekend 34-letnia Małgorzata Tomaszewska. Z powodu trudnych warunków pogodowych jej auto wpadło w poślizg i zaliczyło kolizję. 

- Od razu tłumaczymy, co się stało, ponieważ i w naszej redakcji, i wszędzie dookoła pojawiają się pytania,  czy to stylizacja Małgorzaty? Nie, to nie jest stylizacja. Małgosia wczoraj jechała przepisowo, a i tak wpadła w poślizg i to jest przestroga dla Państwa, żeby uważać na drogach - wyjaśnił Olek Sikora. 

Małgorzata Tomaszewska mimo obrażeń przyszła do pracy, lecz po reakcji na dotyk Olka widać był, że kontuzja sprawia jej ból. Korzystając z okazji, prezenterka "Pytania na śniadanie" zaapelowała do widzów o ostrożną jazdę. 

- Po drodze, gdzie jechałam były aż trzy kolizję, w tym moja. Auta były do kasacji, więc bardzo proszę Państwa, żeby uważać na drogach - powiedziała Małgorzata Tomaszewska. 

Gwiazda nie zdradziła, co konkretnie stało się z jej ręką, ale miejmy nadzieję, że uraz nie jest zbyt poważny i prędko się zagoi. 

olek sikora
fot. Instastory:@pytanienasniadanie