Obserwuj w Google News

Małgorzata Kożuchowska przeszła metamorfozę. Co zrobiła z włosami?

2 min. czytania
06.06.2023 17:59
Zareaguj Reakcja

Zapewne wszyscy pamiętają Małgorzatę Kożuchowską jako szczupłą blondynkę. Teraz aktorka postanowiła nieco zmienić swój image. Przeszła odważną transformację.

Małgorzata Kożuchowska przeszła metamorfozę. Co zrobiła z włosami?
fot. Paweł Wodzyński/East News

Każdy fan polskich produkcji filmowych i serialowych kojarzy Małgorzatę Kożuchowską. Aktorka, która swego czasu grała legendarną Hankę Mostowiak w serialu TVP „M jak miłość”, bardzo rzadko zaskakuje swoim imagem i raczej nie słynie z drastycznych metamorfoz. Mimo to nie boi się zmian i zdarza jej się przechodzić transformacje na potrzeby ról w filmach lub serialach. W dawnej rozmowie z serwisem Plejada.pl przyznała, że pewnego razu była nawet gotowa ogolić się na łyso dla roli w "Drugiej szansie".

Wbrew obiegowej opinii, nie jestem przywiązana do swojego wyglądu. Przecież włosy prędzej czy później by mi odrosły - powiedziała.

Małgorzata Kożuchowska przeszła metamorfozę

Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się na Instagramie swoją przemianą. Zaskoczyła internautów, zmieniając kolor włosów. Na jej głowie pojawiło się odważne połączenie bieli i różu.

Internauci nie kryli zachwytu. Sekcję komentarzy zalało morze komplementów i ciepłych słów.

„Kolorek i fryzurka super” – napisał zachwycony użytkownik Instagrama.

„Super! Zmiany są zawsze na korzyść” – ocenił kolejny.

Redakcja poleca

Małgorzata Kożuchowska w różowych włosach

Nie był to pierwszy raz, kiedy Kożuchowska pokazała się w różowych włosach. W 2002 roku miała okazję zagrać w sztuce pod tytułem "Złodziejki chleba", w której wcieliła się w energiczną i nieco szaloną wokalistkę. Częścią jej kreacji był właśnie charakterystyczny, rzucający się w oczy kolor włosów.

Dwa lata temu Kożuchowską wzięło na wspominki. W związku z tym aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym możemy zobaczyć ją w różowej peruce. Obok uwieczniona została zamyślona Danuta Stenka, ktora w sztuce wcielała się w kobietę, która porzuciła męża. „Poznajecie te dwie aktorki...?” - zapytała Małgorzata.

Źródła: RadioZET.pl/Plejada.pl