Obserwuj w Google News

Maja Hyży mówi o ślubie. Ma poważny problem

2 min. czytania
15.02.2023 09:34
Zareaguj Reakcja

Maja Hyży pnie się na szczyt sławy. Jako jedna z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce wzbudza zainteresowanie fanów także poza sceną. Wielbiciele Mai są żywo zainteresowani jej życiem prywatnym, zwłaszcza związkiem z Konradem Kozakiem. Część z nich zastanawia się, czy Hyży i Kozak staną na ślubnym kobiercu.

Maja Hyży mówi o ślubie. Ma poważny problem
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Niektórzy zaczęli świętować walentynki z kilkudniowym wyprzedzeniem. Maja Hyży i Konrad Kozak wzięli udział w pokazie mody "Kochajmy się — walentynki z gwiazdami". Zakochani wskoczyli w ślubne kreacje i zapozowali przed obiektywami fotoreporterów. Maja założyła piękną, zwiewną suknię z subtelnymi zdobieniami, a jej partner wybrał klasyczny garnitur i białą koszulę. Widok był zniewalający.

Zobacz także: Maja Hyży zapytała swoich fanów, co sądzą o nowej piosence. Ci nie zostawili na utworze suchej nitki

Maja Hyży mówi o ślubie. Jest gotowa na małżeństwo?

Dla wielu dzień ślubu musi być idealny w stu procentach. Piękna ceremonia, pyszne jedzenie, szczęśliwi goście i oczywiście zjawiskowe kreacje, które zostaną uwiecznione na fotografiach to elementy, bez których część osób nie może wyobrazić sobie tego podniosłego dnia. Niestety dopięcie wszystkiego na ostatni guzik jest niemałym wyzwaniem, nawet celebryci mogą mieć z tym trudności.

W rozmowie z Jastrzabpost.pl Maja Hyży opowiedziała o pewnym problemie, z którym musi się zmierzyć, zanim zdecyduje się zalegalizować związek ze swoim ukochanym.

Natomiast ja miałam już tyle sesji zdjęciowych z sukniami ślubnymi, że jak sobie pomyślę, jaka suknia jest taką moją wymarzoną suknią, to ciężko ją sobie wyobrazić. Więc na pewno będę miała duży problem. A Konrad też mi powiedział, że będzie mi ciężko go zaskoczyć. Bo już widział mnie w tylu sukniach ślubnych, że nie wie, co musiałabym założyć - przyznała.

Widać więc, że temat małżeństwa jest im bliski. Czy to oznacza, że niedługo Maja Hyży i Konrad Kozak staną na ślubnym kobiercu?

Być może. Zobaczymy - ucięła piosenkarka.

14 lutego na instagramowym profilu Mai pojawiło się bardzo wymowny wpis, który mógłby sugerować, że gwiazdorska para zamierza zalegalizować swój związek. "Przypadkowa znajomość, czasami staje się miłością na całe życie" — napisała celebrytka.

Czy Maja Hyży i Konrad Kozak naprawdę spędzą ze sobą całe życie? Czas pokaże. Fanom pozostaje trzymanie kciuków za powodzenie planów gwiazdorskiej pary — jakiekolwiek by one nie były.

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Instagram: @majahyzy/Jastrzabpost.pl