Obserwuj w Google News

Magda Wójcik straciła wygraną z "Big Brothera"? Jej wymarzony biznes nie wypalił. "To był błąd"

2 min. czytania
05.12.2022 17:25
Zareaguj Reakcja

Magda Wójcik po zwycięstwie w "Big Brotherze" zapowiedziała, że wygraną przeznaczy na otwarcie własnego biznesu. Niestety, jej marzenia o marce modowej legły w gruzach. Czy straciła wszystkie pieniądze?

Magda Wójcik
fot. screen: Instagram @madzia.official

Magda Wójcik zyskała ogólnopolską popularność dzięki wygranej w 1. edycji nowego polskiego " Big Brothera". Charakterystyczny, cukierkowy styl uczestniczki przysporzył jej popularności, przez jakiś czas znajdowała się nawet w czołówce najpopularniejszych polskich gwiazd Instagrama. Popularna Madzia zapowiadała, że 100 tysięcy złotych, które wygrała, przeznaczy na rozkręcenie własnego biznesu. Jej marzeniem była własna marka odzieżowa. Niestety, w rozmowie z portalem Jastrząb Post Wójcik przyznała, że między innymi przez pandemię jej zawodowe marzenie się nie spełniło.

Redakcja poleca

Magda Wójcik o nieudanym biznesie. Zwyciężczyni "Big Brothera" straciła wygraną?

Magda Wójcik po zwycięstwie w "Big Brotherze" postanowiła przeprowadzić się do Londynu i zbudować własną markę odzieżową. Niestety, okazało się, że pandemia i wysokie ceny materiałów nie pozwoliły jej na podbicie świata mody.

- Kiedyś myślałam o swojej marce modowej i było to moje marzenie. Ale wtedy nie było na to warunków, była pandemia. Poszłam do jednej projektantki, która miała mi pomóc w tym biznesie, ale wszystko było mega za drogie. I wyliczyłam, że ten biznes mi się nie opłaci. Ale może to był błąd. Rozmawiałam potem z wieloma osobami i powiedzieli, że to był błąd i powinnam jeszcze raz spróbować - stwierdziła Magda.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Na szczęście Wójcik nie straciła pieniędzy. Jak sama przyznała, gdyby zaryzykowała, mogłaby wydać większość wygranej.

- Wtedy było 6 manekinów, stylizacji i koszt zrobienia tego to było około 60-70 tysięcy. Więc nie wiem, czy te stylizacje, ten styl i materiały, które ja wybrałam, były droższe i to się nie opłaciło. Ale też była pandemia i jakoś nie wypaliło wszystko - podsumowała.

Miejmy nadzieję, że Magdzie uda się prędzej czy później zrealizować swoje marzenie.