Obserwuj w Google News

Karolina Sztafa nie żyje. Gwiazda polskiego „Big Brothera” miała 35 lat

2 min. czytania
21.11.2022 18:55

Karolina Sztafa nie żyje – uczestniczka drugiej edycji reaktywowanego programu „Big Brother” miała zaledwie 35 lat. Gwiazda show osierociła dwie córeczki. Przykrą wiadomość przekazała Anna Klimpel, inna uczestniczka słynnego programu.

Karolina Sztafa
fot. Beata Zawadzka/East News

Karolina Sztafa zyskała popularność w 2019 roku, kiedy wystąpiła w drugiej edycji „Big Brothera”. Była absolwentką studiów pedagogicznych na kierunku resocjalizacji i pracowała jako selekcjonerka w klubie. W programie zwierzała się, że miała trudne życie, ponieważ jej ojciec był alkoholikiem.

Wraz z mężem doczekała się dwójki dzieci – 9-letniej Wiktorii i 12-letniej Weroniki. Na partnerze zawsze mogła polegać, to on zajął się pociechami, kiedy Karolina poszła do domu Wielkiego Brata. Okazał jej również wsparcie po fali hejtu, która wylała się na uczestniczkę przez jej temperament. W programie bywała prowodyrką konfliktów, co nie każdemu się podobało. Karolina Sztafa miała 35 lat.

Zobacz także:  Nicki Aycox nie żyje. Gwiazda "Supernatural", "Smakosza" i "Z archiwum X" miała 47 lat

Karolina Sztafa z „Big Brother” nie żyje. Miała 35 lat

O śmierci Karoliny Sztafy poinformowała inna uczestniczka show, Anna Klimpel. Opublikowała Instastory z przykrą wiadomością.

– Dzisiaj w nocy odeszła nasza koleżanka Karolina Sztafa. Z całego serca współczuję jej bliskim i rodzinie. Spoczywaj w spokoju, Karola. Całe życie, że zdążyłaś odpuścić przeszłość i brałaś od życia jak najwięcej tu i teraz. Na pewno byłaś cudowną mamą. R.I.P. [...] Z pewnością chciałaby, aby każdy ją zapamiętał uśmiechniętą i z makijażem. Lubiła świecić i przyciągać uwagę – czytamy.

Redakcja poleca

Anna Klimpel spodziewała się, że internauci zasypią ją pytaniami na temat przyczyn śmierci Karoliny Sztafy. Uprzedziła więc, że nie zna zbyt wielu szczegółów, ale zdradziła, że 35-latkę zabrała choroba.

– Znam mało szczegółów na temat odejścia Karoliny. Zabrała ją choroba. Nie zadawajcie mi proszę pytań na ten temat. Dbajcie o siebie i swoich bliskich. Pomódlcie się za Karolinę – zakończyła Anna Klimpel.

Karolina Sztafa nie żyje
fot. screen Instagram anna.klimpel
Karolina Sztafa nie żyje
fot. screen Instagram anna.klimpel
Polskie gwiazdy zmarłe w 2022 roku
17 Zobacz galerię
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/EAST NEWS, MAREK LASYK/REPORTER/EAST NEWS, VIPHOTO/East News