Obserwuj w Google News

Magda Gessler rozczuliła fanów zdjęciem wnuka. "Niech rośnie kolejny szef kuchni"

2 min. czytania
21.07.2023 18:13
Zareaguj Reakcja

Magda Gessler pierwszy raz pochwaliła się wnuczkiem, synem Tadeusza Müllera i Małgorzaty Downar. Słynna restauratorka z "Kuchennych rewolucji" nie kryła wzruszenia, trzymając w ramionach dwutygodniowego Antosia. - To najcudowniejsze uczucie, kocham - wyznała. 

Magda Gessler z synem Tadeuszem Mullerem
fot. Instagram:@magdagessler_official

Magda Gessler ponownie została babcią. Tym razem wnukiem obdarzył ją syn, Tadeusz Müller, który razem z Małgorzatą Downar powitał synka Antoniego. Chłopczyk urodził się 9 lipca, w dniu 70-urodzin Magdy Gessler. Szefowa "Kuchennych rewolucji" pęka z dumy. Właśnie pochwaliła się na Instagramie pierwszym zdjęciem z dwutygodniowym wnukiem. 

Redakcja poleca

Syn Magdy Gessler, Tadeusz Müller, został ojcem

Wnuczek Magdy Gessler przyszedł na świat w warszawskim Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny. 40-letni Tadeusz Müller z radością przekazał na Instagramie, że zadebiutował w roli taty. 

Poród to najwspanialsze wydarzenie życia! Jest w nim tyle skrajnych intensywnych emocji zakończonych euforyczną radością i miłością rodziców, że trudno wyjść z podziwu! W moich oczach zszywa relację nićmi czułości i bliskości i wiem, co czują wszystkie rodziny mające to za sobą. I ogólna myśl! Dziewczyny to gigantki i heroski, a faceci mięczaki! Małgosiu, podziw to za mało powiedziane - zwrócił się do swojej ukochanej znany restaurator. 

Magda Gessler pokazała wnuka Antoniego 

Magda Gessler nie posiada się ze szczęścia. Po dwóch tygodniach od narodzin wnuka restauratorka przedstawiła małego Antosia swoim fanom, udostępniając zdjęcia z rodzinnego spotkania. 70-latka nie kryła wzruszenia, trzymając w ramionach dwutygodniowego wnusia. 

- Burzliwe lato, genialny scenariusz na najcieplejsze momenty. Najukochańszy wnuczek Antoś w moich ramionach to najcudowniejsze uczucie, kocham - napisała. 

W komentarzach posypały się gratulacje i wyrazy zachwytu oraz już standardowo "besosy" dla całej rodziny. - Gratki pani Madziu, niech rośnie kolejny szef kuchni - życzą fani. Synek Tadeusza Müllera jest trzecim wnukiem Magdy Gessler. Wcześniej restauratorka została babcią dzięki Larze Gessler, która z mężem Piotrem Szelągiem doczekała się córki Neny (3 l.) i synka Bernarda (rok).

Apoloniusz Tajner z żoną i synem
16 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki REPORTER/EAST NEWS