Obserwuj w Google News

Madonna wyszła ze szpitala. Nie zgadniecie, gdzie od razu się udała

2 min. czytania
30.06.2023 11:31
Zareaguj Reakcja

W środę wieczorem media obiegła wieść o tym, że Madonna trafiła na szpitalny oddział intensywnej terapii po tym, jak została znaleziona nieprzytomna w swoim apartamencie. Okazuje się, że wokalistka opuściła placówkę. Nie zgadniecie, gdzie poszła zaraz po wyjściu ze szpitala.

Madonna wyszła ze szpitala. Nie zgadniecie, gdzie od razu się udała
fot. FRAZER HARRISON/Getty AFP/East News

Madonna to jedna z najważniejszych popowych artystek w historii muzyki rozrywkowej. Do jej hitów bawią się już pokolenia, dlatego nikogo chyba nie zdziwił fakt, że informacja o hospitalizacji artystki wywołała niemałe poruszenie w mediach. Co się stało z Madonną? Podsumujmy tę przykrą sytuację.

Zobacz też:  Madonna trafiła na OIOM. Nie uwierzycie, jak zareagowały jej dzieci

Madonna w szpitalu – co się stało?

W środę wieczorem media obiegła informacja o tym, że Madonna trafiła do szpitala. Wiadomość dotarła do prasy ze znacznym opóźnieniem, bo jak się okazało, artystka została hospitalizowana już w ubiegłą sobotę. Informacje te potwierdził manager artystki – Guy Oseary.

Z relacji portalu „Page Six” wiemy, że Madonnę przewieziono do szpitala niedługo po tym, jak została znaleziona nieprzytomna w swoim domu. Artystkę położono na OIOM-ie, a następnie intubowano. Powodem jej złego stanu zdrowia miała być ostra infekcja bakteryjna. Artystka od miesięcy przygotowuje się do trasy koncertowej „Madonna: The Celebration”, która ma być wielkim zwieńczeniem jej dorobku artystycznego. Występy Madonny zostały przesunięte – wszystko to z powodu złego stanu jej zdrowia.

Redakcja poleca

Madonna wyszła ze szpitala – w jakim jest stanie?

Portal „TMZ” donosi, że gwiazda została przewieziona prywatnym ambulansem do domu, by dam dochodzić do siebie. Wczoraj pisaliśmy, że lekarze i bliscy Madonny boją się, że ta zbyt szybko rzuci się w wir pracy i znów doprowadzi się do złego stanu. Jak się okazuje, gwiazda nie daje sobie odpocząć.

Jeden z mieszkańców Nowego Jorku przyłapał Madonnę na przechadzce ulicami Manhattanu. Dzień po hospitalizacji gwiazda już ruszyła w miasto w towarzystwie swojego ochroniarza i jednego z tancerzy. Wokalistka wybrała się ze swoją świtą na wystawę muzealną poświęconą Karlowi Lagerfeldowi, która ma miejsce w Metropolitan Museum of Art na Manhattanie.

gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS