Obserwuj w Google News

M jak miłość: wypłynęło stare zdjęcie Adriany Kalskiej. Czar prysł?

2 min. czytania
26.03.2023 22:09
Zareaguj Reakcja

Adriana Kalska z "M jak miłość" jest jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. A jak wyglądała zanim stała się sławna? Fani mieli okazję zobaczyć stare zdjęcie Adriany Kalskiej z początków jej kariery. Była dziewczyna Mikołaja Roznerskiego miała wówczas blond włosy. 

Adriana Kalska
fot. TRICOLORS/East News

Adriana Kalska, czyli Izabela Chodakowska z serialu "M jak miłość" i była partnerka  Mikołaja Roznerskiego, bez wątpienia należy do grona najpiękniejszych polskich aktorek. Stare zdjęcia Kalskiej z początków kariery mogą jednak zaskoczyć. Gwiazda "M jak miłość" udostępniła na Instagramie archiwalną fotkę, na której widzimy ją jako blondynkę. Dla wielu fanów ciemnowłosej 37-latki taki widok stanowił nie lada zaskoczenie.

Redakcja poleca

Adriana Kalska na starym zdjęciu sprzed "M jak miłość"

Na Instagramie internauci mogli zobaczyć, jak Adriana Kalska wyglądała w jasnych włosach. Zdjęcie pochodzi z czasów, gdy młodziutka aktorka przyjechała do stolicy stawiać pierwsze kroki w branży aktorskiej. 

Kalska zaczynała od epizodów w popularnych serialach m.in. w "Ojcu Mateuszu", "Na dobre i na złe", "Komisarzu Alexie", "Prawie Agaty", "Singielce" i w "O mnie się nie martw". Wcieliła się w jedną z głównych ról w serialu "Sama słodycz" z Piotrem Adamczykiem. Jednak przełomowym momentem był angaż do "M jak miłość" w 2015 r. i postać kuratorki sądowej Izabeli Lewińskiej, która nawiązuje romans z Marcinem Chodakowskim (w tej roli Mikołaj Roznerski). 

Adriana Klaska w blondzie ogólnie spodobała się fanom, lecz większość odetchnęła z ulgą, że to stare zdjęcie. - Zdecydowanie w ciemnych lepiej - czytamy w komentarzach. Niektórzy w pierwszych chwili nie poznali gwiazdy "M jak miłość", a nawet myśleli, że na zdjęciu widać Basię, córkę Pawła Zduńskiego z "M jak miłość", graną przez Gabrielę Raczyńską.