Obserwuj w Google News

Księżna Kate płakała w sylwestra przez Williama. Prawda wyszła po latach na jaw

2 min. czytania
04.01.2023 20:49
Zareaguj Reakcja

Księżna Kate i książę William tworzą jedną z najpiękniejszych par. Po latach wyszło na jaw, że początki ich związku nie były łatwe. Okazuje się, że William miał wystawić Kate w ostatniej chwili.

Księżna Kate
fot. Kirsty O'Connor/Press Association/East News

Księżna Kate płakała w sylwestra przez Williama. Po latach zdradzono, że William wystawił kiedyś Kate. Jak podaje portal jastzebpost.pl, potraktował ją okropnie. Księżna długo nie mogła dojść do siebie.

Zobacz także: Michał Milowicz w szpitalu. Aktor trafił na stół operacyjny

Księżna Kate płakała w sylwestra przez Williama. Prawda wyszła po latach na jaw

Księżna Kate i książę William są parą od ponad dwudziestu lat. Ich ślub odbył się w 2011 roku, kilka lat później pojawiły się dzieci. Obecnie tworzą wspaniałą parę. Okazuje się, że początki ich związku nie były jednak łatwe. 

Redakcja poleca

Brytyjskie media, powołując się na fragment książki "The Making of a Royal Romance" Katie Nicholl, rozpisują się na temat tego, że w 2006 roku Kate płakała w sylwestra przez księcia. William w ostatniej chwili miał anulować wspólne plany. Niedługo potem para się rozstała, by po jakimś czasie zrozumieć, że nie mogą bez siebie żyć. Szczegóły dotyczące tego, dlaczego William wystawił Kate, nie są znane.

Książę William i księżna Kate: historia ich związku

Księżna Kate i książę William poznali się w 2001 roku na studiach. W 2003 roku zostali parą. W 2010 para zaręczyła się, a rok później wzięła ślub. Doczekali się trzech pociech: George'a (ur. 2013), Charlotte (ur. 2015) i Louisa (ur. 2018).

Zobacz także: Matylda Damięcka przeszła metamorfozę. Ma ku temu ważny powód

RadioZET.pl/jastrzabpost.pl

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl