Obserwuj w Google News

Książę George świętuje 10. urodziny. Tak zmieniał się przyszły król Anglii

2 min. czytania
22.07.2023 21:59
Zareaguj Reakcja

Brytyjska rodzina królewska ma dziś prawdziwe powody do świętowania. Książę George świętuje swoje 10. urodziny. Zgodnie z tradycją, zdjęcie jubilata pojawiło się na oficjalnym profilu Williama i Kate na Instagramie.Tak królewicz zmienił się przez lata.

Książę-George-świętuje-urodziny-Tak-zmieniał-się-przyszły-król-Anglii
fot. GEORGE ROGERS-POOL/SIPA/SIPA/East News,Andrew Parsons/REX/EAST NEWS

Brytyjska rodzina królewska ma dziś prawdziwe powody do świętowania. Książę George świętuje swoje 10. urodziny. Zgodnie z tradycją, zdjęcie jubilata pojawiło się na oficjalnym profilu Williama i Kate na Instagramie. Zobaczcie, jak królewicz zmienił się przez lata.

Redakcja poleca

Książę George świętuje 10. urodziny. Opublikowano zdjęcie jubilata

Książę George przyszedł na świat 22 lipca 2013 roku jako pierwszy syn Willama i Kate. Królewicz niemal z automatu stał się jedną z najbardziej lubianych person brytyjskiej rodziny królewskiej. Dorastający na naszych oczach książę już jako kilkuletni chłopiec spotkał się z ważnymi osobistościami współczesnego świata. Jego pierwsze zdjęcia z oficjalnych wydarzeń, na których pojawiał się wraz z rodzicami, do dziś wywołują uśmiech czy nawet wzruszenie wśród fanów royalsów.

Przypomnijmy, że obecnie George jest drugą osobą w kolejce do objęcia brytyjskiego tronu. Pierwszy wnuk księżnej Diany i króla Karola pilnie przygotowuje się do tej roli już od najmłodszych lat.

Zgodnie z wieloletnią urodzinową tradycją, na oficjalnym profilu Williama i Kate na Instagramie ukazało się zdjęcie jubilata. W tym roku jednak fotografia księcia Georgre’a została wykonana przez profesjonalną fotografkę, a dziesięcioletni model zapozował do niej na schodach Windsoru. W poprzednich latach, autorką urodzinowych portretów dzieci księcia i księżnej Walii niejednokrotnie była sama Middleton, która nieraz udowodniła, że ma smykałkę do fotografii.

- 10 dzisiaj! Życzymy księciu George’owi wszystkiego najlepszego z okazji urodzin – czytamy na na profilu royalsów.

Książę George ma już 10 lat. Fani widzą w nim podobieństwo do ojca

W sekcji komentarzy nie obyło się bez życzeń dla młodego księcia, którego zasypano serdecznymi przekazami. Co ciekawe jednak, niektórzy z internautów zauważyli, że George z wiekiem staje się coraz bardziej podobny do swojego ojca.

- Wszystkiego najlepszego dla tego przystojnego młodego mężczyzny. Nie mogę uwierzyć, że Wasze pierwsze dziecko urodziło się dekadę temu.

- To młodszy William z odrobiną Kate.

- Wygląda teraz tak dorośle i jest tak bardzo podobny do swojego taty. Wszystkiego najlepszego z okazji 10. urodzin George! Wszyscy Cię kochamy – czytamy.

Tak zmieniał się książę George
fot. James Whatling/EAST NEWS, Photoshot/REPORTER, Rex Features/East News

RadioZET.pl