,

Klaudia El Dursi przestrzega rodziców. Chciała wyprawić synowi komunię, ale ma problem

25.05.2023 18:42

Klaudia El Dursi pożaliła się na problemy z organizacją przyjęcia komunijnego dla syna. Prowadząca program "Hotel Paradise" w TVN7 ma twardy orzech do zgryzienia. Martwi się, że jak tak dalej pójdzie, to za chwilę będzie musiała pożegnać się ze swoimi planami. O co chodzi? 

Klaudia El Dursi posyła syna do Pierwszej Komunii Świetej
fot. Paweł Wodzyński/East News

Trwa sezon komunijny. Część polskich gwiazd zdecydowała się posłać swoje dzieci do Pierwszej Komunii Świętej. Prowadząca "Hotel Paradise" Klaudia El Dursi wprawdzie planuje wyprawić uroczystość za rok, lecz już teraz próbowała rozeznać się w kosztach i zamówić dogodny lokal. Nie spodziewała się jednak takich problemów. 

Klaudia El Dursi chciała zorganizować przyjęcie komunijne dla syna 

Młodszy syn Klaudii El Dursi, Jaś, za rok przystępuje do Pierwszej Komunii. Celebrytka szukała miejsca, w którym mogłaby zorganizować rodzinne przyjęcie, ale okazało się, że lokale, które sobie upatrzyła, są już dawno zarezerwowane i to do końca przyszłego roku. 

Usłyszałam, że 2024 - nie ma szans - pożaliła się El Dursi w rozmowie z Pomponikiem. 

W niektórych restauracjach było jeszcze gorzej - właściciele mieli wypełniony grafik aż do 2026 roku.

Była gwiazda "Top Model" nie spodziewała się takiego obłożenia. Żali się, że jeśli niczego nie znajdzie, będzie musiała wyprawić komunię u siebie. - Chyba w ogrodzie będą musiała zrobić - powiedziała smutno.

Sytuacja Klaudii El Dursi powinna być przestrogą dla rodziców, którzy zostawiają organizację komunii na ostatnią chwilę. Jak widać, można się gorzko rozczarować. 

loader

Klaudia El Dursi ma dwóch synów. Kim jest jej partner?  

Klaudia El Dursi jest mamą dwóch chłopców, 13-letniego Dawida i 8-letniego Jana. Pierwszego syna urodziła tuż po maturze, mając 19 lat. Jej związek szybko się rozpadł i modelka wychowywała dziecko samodzielnie. Z byłym partnerem utrzymuje dziś przyjacielskie relacje.

- Uwielbiamy się, kochamy się […] musiało minąć kilka lat, żebyśmy dojrzeli do tego, pogodzili się z tą sytuacją, zaakceptowali siebie takimi, jakimi jesteśmy i teraz absolutnie się kochamy - wspominała w wywiadzie. 

Obecnie gwiazda programu "Hotel Paradise" jest w związku z Jackiem Leszczyńskim, przedsiębiorcą i prezesem dużej firmy transportowej. Mają razem syna Jasia. 

loader

Logo radiozet Dzieje się