Obserwuj w Google News

Katarzyna Sokołowska pierwszy raz pokazała twarz synka. "In vitro daje szansę" [FOTO]

2 min. czytania
15.11.2022 14:22
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Sokołowska cztery miesiące temu powitała na świecie synka. Szczęśliwa gwiazda "Top Model" po raz pierwszy pokazała w sieci twarz malca, który urodził się dzięki metodzie in vitro.

Katarzyna Sokołowska
fot. Sylwia Dabrowa/Polska Press/East News

Katarzyna Sokołowska od 2017 roku związana jest z biznesmenem Arturem Kozieją. W lipcu 2022 roku na świat przyszedł ukochany syn pary, Iwo Lew. Szczęśliwa mama dzieliła się swoją radością z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych, nie publikowała jednak w sieci zdjęć twarzy malca. Cztery miesiące po porodzie zmieniła zdanie i opublikowana w sieci fotografię, na której możemy podziwiać uroczego chłopczyka. Wspomniała przy tym o metodzie in vitro, z której skorzystała.

Redakcja poleca

Katarzyna Sokołowska pokazała twarz synka. Iwo Lew przyszedł na świat dzięki in vitro

Na profilu Katarzyny Sokołowskiej na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie, na którym możemy zobaczyć jej synka w objęciach troskliwego taty. Gwiazda " Top Model" poinformowała, że maluch skończył cztery miesiące. Wyraziła solidarność ze wszystkimi kobietami i mężczyznami, którzy korzystali lub zamierzają skorzystać z metody in vitro.

- Nasz Synek kończy dzisiaj 4 miesiące. Jestem ze wszystkimi kobietami i mężczyznami matkami i ojcami, którzy domagają się swoich praw. In vitro daje szansę i nadzieję - napisała 49-letnia mama.

Fani gwiazdy "Top Model" w komentarzach dzielili się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami. Wielu z nich zawdzięcza posiadanie dziecka właśnie metodzie in vitro.

- Nam z mężem w sposób naturalny udało się mieć dwoje dzieci, ale nigdy w życiu nie powiem i nie pozwolę, aby ktoś obrażał in vitro. Dla mnie to cud życia, jak każda inna metoda. Każdy rodzic ma prawo do szczęścia, jakim jest dziecko.

- Patrząc na tego cudnego szkraba, mogę powiedzieć: gratuluję, że się nie poddałaś. Ja też dzięki in vitro zostałam ponownie mamą po latach, każdy, kto chce zostać rodzicem, powinien mieć do tego prawo i pomoc.

- Śliczny. Dokładnie, każda kobieta powinna mieć możliwość skorzystania z refundowanego In vitro. Ta metoda powinna być w pakiecie, dostępna dla każdego - czytamy.

Katarzyna Sokołowska nie jest jedyną gwiazdą TVN, która zaszła w ciążę dzięki in vitro. Małgorzata Rozenek-Majdan jest nie tylko szczęśliwą mamą, ale także autorką książki "In vitro. Rozmowy intymne".